Chelsea: Önbizalmat kell merítenünk a két győzelemből - Di Matteo

Vágólapra másolva!
2012.03.11. 14:19
Címkék
A Chelsea-nél André Villas-Boas helyére ideiglenes menedzsernek kinevezett Roberto Di Matteo két mérkőzés után százszázalékos a „kékek” élén, és szerdán a Napoli elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen is folytatná a jó sorozatát.

Di Matteo első mérkőzésén a Chelsea a Birmingham City ellen továbbjutott az FA-kupában, míg szombaton Didier Drogba góljával 1–0-ra nyert a Stoke City elleni bajnokin – a Premier League-ben a legutóbbi hét találkozóján ez csupán a második győzelme volt. Néhány szakértő azonban elégedetlen a csapat produkciójával, a „kékek” ugyanis nem játszanak szép futballt. A Napoli ellen pedig az első mérkőzésen elszenvedett 3–1-es vereség miatt nem elég egy góllal győzni.

„Két meccsből kettőt megnyertünk, három gólt rúgtunk és egyet sem kaptunk, ami önmagáért beszél. A játékosok önbizalmat meríthettek ebből a két fellépésből, és most ez a legfontosabb, csak így lehet előrelépni – mondta Di Matteo. – Most már csak a BL-összecsapás jár a fejünkben, és nagyon össze kell szednünk magunkat, mert a Napoli fantasztikus csapat, nagyon jól játszott az első találkozón. A visszavágó azonban más lesz.”

Legfrissebb hírek

A Ferencváros bejelentette, hogy milyen kerettel vág neki az Európa-ligának

Európa-liga
32 perce

Jay Vine pöttyösben nyerte a szakaszt, Vingegaard visszavette a pirosat a Vueltán

Kerékpár
33 perce

Nemzeti színű kivilágítást kap az Art Geo Palota a magyar-portugál meccs idejére

Magyar válogatott
43 perce

Croizet orvosi vizsgálaton járt Diósgyőrben – NS-infó

Labdarúgó NB I
55 perce

Gyász: elhunyt Takács János világbajnok asztaliteniszező

Egyéb egyéni
57 perce

Vb-selejtező: Csábi József és Hamar István is bízik a portugálok elleni pontszerzésben

Magyar válogatott
59 perce

„Minek agyal az, akinek fogalma sincs a tényekről?” – Gyökeres a klubváltásáról

Angol labdarúgás
1 órája

Ismét a Ferencvárostól igazolt védőt a Csíkszereda – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik