Anglia: vizsgálat Terry állítólagos rasszista megnyilvánulása miatt

MTI MTIMTI MTI
2011.10.25. 12:16
Címkék
Az angol rendőrség vizsgálja annak az állításnak a megalapozottságát, mely szerint John Terry, a Chelsea labdarúgócsapatának kapitánya rasszista kijelentést tett Anton Ferdinandra, a Queens Park Rangers hátvédjére a két együttes vasárnapi mérkőzésén.

A Buzsáky Ákost is foglalkoztató QPR 1–0-ra megnyerte a nyugat-londoni összecsapást, amely után az egyik néző tett bejelentést a hatóságnak Terry rasszista megnyilvánulásáról. A városi rendőrség kedden közleményben jelentette be, hogy vizsgálatot indított az ügyben.

Az angol válogatott 30 éves csapatkapitánya tagadta, hogy megsértette volna színes bőrű ellenfelét (aki egyébként Rio Ferdinand öccse), és vasárnap egy interjúban úgy fogalmazott, hogy „az emberek helytelen következtetéseket vontak le” az internetre a mérkőzés után feltöltött videofelvétel alapján, s félreértelmezték a szavait.

JOHN TERRY KIFAKADT
Legfrissebb hírek

Európai kézilabdaligák: Ogonovszky Eszter ismét Spanyol Kupa-győztes

Kézilabda
8 perce

Hétfői sportműsor: angol, olasz, spanyol és portugál bajnoki meccsek

Egyéb egyéni
1 órája

Dibusz: Tudtuk, hogy meg kell nyernünk a kupát; Szilágyi Áron: Ne kongassuk a vészharangot!

E-újság
1 órája

Désiré Doué döntött, a PSG hajszálnyira az újabb bajnoki címtől

Francia labdarúgás
1 órája

A hagyomány kötelez – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

1:59:30 – szép új világ? – N. Pál József publicisztikája

Atlétika
2 órája

Megnyerte az el Clásicót, és 29. alkalommal lett spanyol bajnok a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2 órája

Majdnem elpazarolta háromgólos előnyét Milánóban az Atalanta

Olasz labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik