Manchester City: Richards hat hétre kidőlt, nem játszik az MU ellen

2011.03.29. 17:18
Címkék
Micah Richards, a Manchester City válogatott védője kénytelen kihagyni csapata Manchester United elleni áprilisi FA-kupa-elődöntőjét, miután az angol U21-es válogatott edzésén térdsérülést szenvedett. Várhatóan hat hetet kell kihagynia.

„Nem örülök a hírnek. Elkeseredtem, amikor meghallottam, hogy kidőltem több mint egy hónapra – mondta Richards a klub honlapján. – Most csak arra koncentrálok, hogy minél hamarabb felépüljek. Rendkívül rosszkor jön ez a sérülés, hiszen a Manchester United elleni FA-kupa-meccsen mindenképp játszani szerettem volna.”

Lassan elfogynak a City védői: Kolo Touré játékjogát doppingvétség miatt felfüggesztették, a német Jérome Boateng a napokban szenvedett térdsérülést, míg Pablo Zabaleta beteg édesapjához utazott haza Argentínába.

Legfrissebb hírek

Vívás: hét női párbajtőrözőnk a 64 között a budapesti GP-viadalon

Egyéb egyéni
6 perce

Darts: Magyart juttatunk a Modus Super Seriesbe! – Tekauer Norbert

Egyéb egyéni
11 perce

Az idény végéig NB II-es csapatban folytatja pályafutását az ETO fiatalja

Labdarúgó NB I
29 perce

Hátrányból fordítva tartotta életben feljutási reményeit a magyar női jégkorong-válogatott

Jégkorong
35 perce

Vívás: három női tőrözőnk a kairó vk-viadal főtábláján

Egyéb egyéni
43 perce

Két magyar válogatott kézilabdázó is Wetzlarba igazolhat

Kézilabda
50 perce

Vívás: három magyar a főtáblán a női kardozók athéni vk-viadalán

Egyéb egyéni
59 perce

Rendőrségi eljárás indult a labdaszedőt fellökő Gróf Dávid ellen – sajtóhír

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik