Anglia: Dietmar Hamann ismét együtt dolgozhat Sven-Göran Erikssonnal

2011.02.03. 15:49
Címkék
Dietmar Hamann lett az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szereplő Leicester City egyik segédedzője. A korábbi liverpooli játékos a League One-ban szereplő MK Dons játékos-edzői posztját hagyja ott.

Sven-Göran Eriksson menedzser azután nézett új edző után, hogy segítője, Chris Powell elfogadta a Charlton menedzseri ajánlatát.

A korábbi német válogatott Hamann már játszott Eriksson kezei alatt, amikor a svéd szakember a Manchester City menedzsere volt.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: sajtótájékoztatót tart a magyar labdarúgó-válogatott

Minden más foci
3 órája

Sorozatban 13. hazai meccsét nyerte meg a Real Madrid a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
4 órája

Tóth Alex: A játék most különösen fontos lenne nekem; Németh Krisztián: Jó érzéssel hagyok fel a labdarúgással

E-újság
4 órája

A szlovákok négyet kaptak Pozsonyban Koszovótól a vb-pótselejtezőn, az írektől ezúttal elpártolt a szerencse

Foci vb 2026
5 órája

A rossz csapat – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
5 órája

Az olaszok hozták a kötelezőt; a svédeket Gyökeres mesterhármassal lőtte tovább a vb-pótselejtezőben

Foci vb 2026
5 órája

Mbappé betalált, még emberhátrányban is legyőzte Franciaország Brazíliát az Egyesült Államokban

Minden más foci
5 órája

Műkorcsolya-vb: ötödik a Pavlova, Sviatchenko páros

Téli sportok
5 órája
Ezek is érdekelhetik