Torres kiesett újabb három hétre, nem jön Budapestre

Vágólapra másolva!
2009.11.06. 11:40
Címkék
Fernando Torres, a Liverpool spanyol támadója a legfrissebb vizsgálatok szerint három hetet kénytelen kihagyni ágyéksérülése miatt.
Torres a Lyon ellen szenvedett sérülést (Fotó: Action Images)
Torres a Lyon ellen szenvedett sérülést (Fotó: Action Images)

A kitűnő csatárt már hosszabb ideje kínozzák problémái, így a „vörösök" kénytelenek voltak visszavenni mérkőzés- és edzésterheléséből is. Torres a Lyon elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés (1–1) után is fájdalmakra panaszkodott, így Valenciába utazott – Pölöskei Zsolttal és a tartalékcsapat egy másik játékosával –, hogy Ramón Cugat specialistától kérjen diagnózist.

Cubes úgy véli, hogy korábbi angol sajtóértesülésekkel ellentétben Torrest nem kell megoperálni, a szakorvos konzervatív kezelést javasol. A játékos maga mindenképpen el szeretné kerülni a műtétet.

A kényszerpihenő miatt Torres kihagyja a Birmingham City és a Manchester City elleni bajnokit, illetve a Debrecen elleni BL-meccset is, ráadásul nem játszhat a spanyol válogatott Argentína és Ausztria elleni felkészülési találkozóin sem, és minden bizonnyal az Everton elleni derbiről is lemarad.

Legfrissebb hírek

A meglepő nyári edzőváltás után a mezőny első felébe vágyik a BVSC – NB II-es felvezetés, 8. rész

Labdarúgó NB II
1 órája

Bejelentette Noni Madueke érkezését az Arsenal – hivatalos

Angol labdarúgás
1 órája

Marozsán a Los Angeles-i olimpiáig a Vasasban folytatja pályafutását

Tenisz
1 órája

Tour: Pogacar a hegyi időfutamon is adott Vingegaard-nak

Kerékpár
1 órája

Martinkó Gábor: A tanítványok tartanak fiatalon

Utánpótlássport
2 órája

Új hátvéd érkezését jelentette be a Videoton

Labdarúgó NB II
2 órája

Gálfi Dalma a negyeddöntőben búcsúzott a hamburgi tenisztornán

Tenisz
2 órája

Az MU megállapodott Mbeumóról; olasz válogatott csatárt igazolt a Napoli – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik