Man. City: takarítás a klubnál, szélnek eresztették a thaiföldieket

2008.10.16. 16:57
Címkék
A közelmúltban arab kézbe került Manchester City elköszönt az előző tulajdonos, Thaksin Shinawatra által a klubra ráerőltetett három thaiföldi labdarúgótól.
Az ázsiai ország válogatottjában szereplő három játékosra (Kiatprawut Saiwaewre, Teerasil Dangdára és Suree Sukhára) egyáltalán nincs szüksége a menedzsernek, Mark Hughes-nak, így a klub vezetése mindhárom játékos szerződését azonnali hatállyal felbontotta.
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét

Foci vb 2026
9 perce

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
41 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
52 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó 0–2

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik