nemzetisport.hu 2017.07.05 10:24 Frissítve: 2017.11.12 19:19

NB II, 2017–2018: EREDMÉNYEK, TABELLA, MENETREND

Íme, az NB II 2017–2018-as idényének sorsolása, eredményei!

 


AZ ÁLLÁS
1. MTK Budapest17141243–13+30 43
2. Kisvárda17124134–14+20 40
3. Vác FC1785426–15+11 29
4. Szolnoki MÁV FC1784523–20+3 28
5. Kazincbarcika1784519–20–1 28
6. Nyíregyháza Spartacus FC1775524–17+7 26
7. ETO FC Győr1775521–20+1 26
8. Ceglédi VSE1775519–22–3 26
9. Békéscsaba Előre1774630–20+10 25
10. Gyirmót FC Győr1774629–23+6 25
11. ZTE FC1764719–24–5 22
12. Dorogi FC1756624–23+1 21
13. Soroksár SC1756616–18–2 21
14. Budaörs1755728–28020
15. Szeged 20111745812–21–9 17
16. Mosonmagyaróvár1737711–20–9 16
17. BFC Siófok17431016–26–10 15
18. Budafoki MTE1736814–26–12 15
19. FC Csákvár17251015–37–22 11
20. Soproni VSE1716109–25–16 9


Az őszi szezonban 21, a tavasszal 17 fordulót – hétközit összesen négyet – rendeznek az NB II-ben.

LABDARÚGÓ NB II, 2017–2018
1. FORDULÓ
JÚLIUS 30. (VASÁRNAP)
Budaörs–Gyirmót FC Győr 1–1
Budafoki MTE–Nyíregyháza Spartacus 0–2
Szolnoki MÁV–Dorogi FC 2–2
Vác FC–Soroksár SC 0–0
Kisvárda–Mosonmagyaróvár 3–3
Ceglédi VSE–Szeged 2011 1–2
Békéscsaba–Kazincbarcika 0–1
Csákvár–MTK Budapest 1–2
BFC Siófok–Soproni VSE 1–0
JÚLIUS 31. (HÉTFŐ)
ZTE–ETO FC Győr 0–0

2. FORDULÓ
AUGUSZTUS 5. (SZOMBAT)

Gyirmót FC Győr–ZTE 5–0
AUGUSZTUS 6. (VASÁRNAP)
MTK–Cegléd 2–1
Mosonmagyaróvár–Siófok 1–0
Szeged 2011–Békéscsaba 1–4
Kazincbarcika–Vác 2–1
Soroksár–Szolnok 0–1
Dorog–Budafoki MTE 0–2
Nyíregyháza Spartacus–Budaörs 4–3
ETO FC Győr–Kisvárda 1–3
Sopron–Csákvár 0–0

3. FORDULÓ
AUGUSZTUS 13. (VASÁRNAP)
Siófok–ETO FC Győr 2–0
Budaörs–Dorog 2–2
Budafoki MTE–Soroksár 1–1
Szolnok–Kazincbarcika 0–0
Vác–Szeged 2011 1–0
Cegléd–Sopron 2–0
Kisvárda–ZTE 1–0
Békéscsaba–MTK 0–0
Csákvár–Mosonmagyaróvár 1–1
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 0–3

4. FORDULÓ
AUGUSZTUS 19. (SZOMBAT)
Kisvárda–Gyirmót FC Győr 3–0
Mosonmagyaróvár–Cegléd 0–1
Sopron–Békéscsaba 0–0
Szeged 2011–Szolnok 2–0
Kazincbarcika–Budafoki MTE 2–1
Soroksár–Budaörs 2–1
Dorog–Nyíregyháza Spartacus 3–0
MTK–Vác 3–0
ZTE–Siófok 5–2
ETO FC Győr–Csákvár 2–1

5. FORDULÓ
AUGUSZTUS 23. (SZERDA)
Budaörs–Kazincbarcika 6–2
Budafoki MTE–Szeged 2011 0–0
Szolnok–MTK 1–2
Cegléd–ETO FC Győr 2–1
Vác–Sopron 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Soroksár 1–1
Békéscsaba–Mosonmagyaróvár 2–0
Csákvár–ZTE 1–2
Siófok–Kisvárda 1–2
Gyirmót FC Győr–Dorog 3–2

6. FORDULÓ
AUGUSZTUS 27. (VASÁRNAP)
ETO FC Győr–Békéscsaba 0–1
Kisvárda–Csákvár 3–0
Mosonmagyaróvár–Vác 0–0
Sopron–Szolnok 0–4
Szeged 2011–Budaörs 3–1
Kazincbarcika–Nyíregyháza Spartacus 2–2
Soroksár–Dorog  2–1
ZTE–Cegléd 2–0
Siófok–Gyirmót FC Győr 1–2
MTK–Budafoki MTE 4–1

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 2. (SZOMBAT)
Pénteki mérkőzés

Gyirmót FC Győr–Soroksár 1–1
Szombati mérkőzések
Budaörs–MTK 0–2
Budafoki MTE–Sopron 1–0
Szolnok–Mosonmagyaróvár 1–0
Vác–ETO FC Győr 2–0
Békéscsaba–ZTE 0–3
Cegléd–Kisvárda 1–1
Csákvár–Siófok 2–2
Dorog–Kazincbarcika 0–1
Nyíregyháza Spartacus–Szeged 2011 0–0

8. FORDULÓ 
SZEPTEMBER 10. (VASÁRNAP)

Csákvár–Gyirmót FC Győr 1–5
Siófok–Cegléd 0–0
Kisvárda–Békéscsaba 3–2
ZTE–Vác 0–0
ETO FC Győr–Szolnok 0–0
Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE 0–0
Sopron–Budaörs 3–3
MTK–Nyíregyháza Spartacus 2–0
Szeged 2011–Dorog 2–1
Kazincbarcika–Soroksár 1–0

9. FORDULÓ
SZEPTEMBER 17. (VASÁRNAP)

Budaörs–Mosonmagyaróvár 1–0
Budafoki MTE–ETO FC Győr 1–2
Szolnok–ZTE 2–0
Vác–Kisvárda 2–3
Békéscsaba–Siófok 3–1
Cegléd–Csákvár 1–0
Soroksár–Szeged 2011 3–0
Dorog–MTK 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Sopron 2–0
Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika 0–1

10. FORDULÓ
SZEPTEMBER 24. (VASÁRNAP)

Cegléd–Gyirmót FC Győr 0–4
Csákvár–Békéscsaba 0–6
Siófok–Vác 0–2
Kisvárda–Szolnok 2–3
ZTE–Budafoki MTE 2–2
ETO FC Győr–Budaörs 1–2
Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus 2–2
Sopron–Dorog 1–2
MTK–Soroksár 5–2
Szeged 2011–Kazincbarcika 0–1

11. FORDULÓ – SZEPTEMBER 30.-OKTÓBER 1. (SZOMBAT-VASÁRNAP)
Szeptember 30., szombat
Szolnok–Siófok 1–0
Október 1., vasárnap
Budaörs–ZTE 1–2
Budafoki MTE–Kisvárda 0–3
Vác–Csákvár 5–1
Békéscsaba–Cegléd 6–2
Kazincbarcika–MTK 0–1
Soroksár–Sopron 1–0
Dorog–Mosonmagyaróvár 0–0
Nyíregyháza Spartacus–ETO FC Győr 0–1
Gyirmót FC Győr–Szeged 2011 1–0

12. FORDULÓ
OKTÓBER 8. (VASÁRNAP)

Békéscsaba–Gyirmót FC Győr 1–1
Cegléd–Vác 1–0
Csákvár–Szolnok 2–0
Siófok–Budafoki MTE 1–1
Kisvárda–Budaörs 1–0
ZTE–Nyíregyháza Spartacus 0–2
ETO FC Győr–Dorog 2–2
Mosonmagyaróvár–Soroksár 0–1
Sopron–Kazincbarcika 2–0
MTK–Szeged 2011 3–0

13. FORDULÓ
OKTÓBER 15. (VASÁRNAP)

Budaörs–Siófok 2–1
Budafoki MTE–Csákvár 0–2
Szolnok–Cegléd 1–1
Vác–Békéscsaba 2–1
Szeged 2011–Sopron 1–1
Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár 0–0
Soroksár–ETO FC Győr 1–1
Dorog–ZTE 3–0
Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda 0–0
Gyirmót FC Győr–MTK 2–3

14. FORDULÓ
OKTÓBER 21. (SZOMBAT)

Kisvárda–Dorog 2–0
OKTÓBER 22. (VASÁRNAP)

Vác–Gyirmót FC Győr 2–1
Békéscsaba–Szolnok 1–2
Cegléd–Budafoki MTE 3–1
Csákvár–Budaörs 1–5
Siófok–Nyíregyháza Spartacus 1–0
ZTE–Soroksár 2–0
ETO FC Győr–Kazincbarcika 4–3
Mosonmagyaróvár–Szeged 2011 1–0
Sopron–MTK 0–4

15. FORDULÓ
OKTÓBER 29. (VASÁRNAP)

Budaörs–Cegléd 1–1
Budafoki MTE–Békéscsaba 0–2
Szolnok–Vác 1–5
MTK–Mosonmagyaróvár 6–1
Szeged 2011–ETO FC Győr 0–0
Kazincbarcika–ZTE 2–0
Soroksár–Kisvárda 0–1
Dorog–Siófok 2–1
Nyíregyháza Spartacus–Csákvár 1–0
Gyirmót FC Győr–Sopron 0–0

16. FORDULÓ
NOVEMBER 5. (VASÁRNAP)

Szolnok–Gyirmót FC Győr 3–1
Vác–Budafoki MTE 1–1
Békéscsaba–Budaörs 0–0
Cegléd–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Csákvár–Dorog 2–2
Siófok–Soroksár 2–1
Kisvárda–Kazincbarcika 1–1
ZTE–Szeged 2011 1–1
ETO FC Győr–MTK 2–1
Mosonmagyaróvár–Sopron 1–0

17. FORDULÓ
NOVEMBER 12. (VASÁRNAP)
Budaörs–Vác 0–2
Budafoki MTE–Szolnok 2–1
Sopron–ETO FC Győr 1–2
MTK–ZTE 2–0
Szeged 2011–Kisvárda 0–2
Kazincbarcika–Siófok 0–2
Soroksár–Csákvár 0–0
Dorog–Cegléd 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 4–1
Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvár 2–1

18. FORDULÓ – NOVEMBER 19. (VASÁRNAP)
Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr
Szolnok–Budaörs
Vác–Nyíregyháza Spartacus
Békéscsaba–Dorog
Cegléd–Soroksár
Csákvár–Kazincbarcika
Siófok–Szeged 2011
Kisvárda–MTK
ZTE–Sopron
ETO FC Győr–Mosonmagyaróvár 

19. FORDULÓ – NOVEMBER 26. (VASÁRNAP)
Budaörs–Budafoki MTE
Mosonmagyaróvár–ZTE
Sopron–Kisvárda
MTK–Siófok
Szeged 2011–Csákvár
Kazincbarcika–Cegléd
Soroksár–Békéscsaba
Dorog–Vác
Nyíregyháza Spartacus–Szolnok
Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr 

20. FORDULÓ – DECEMBER 3. (VASÁRNAP)
Gyirmót FC Győr–Budaörs
Nyíregyháza Spartacus–Budafoki MTE
Dorog–Szolnok
Soroksár–Vác
Kazincbarcika–Békéscsaba
Szeged 2011–Cegléd
MTK–Csákvár
Sopron–Siófok
Mosonmagyaróvár–Kisvárda
ETO FC Győr–ZTE 

21. FORDULÓ – DECEMBER 10. (VASÁRNAP)
Kisvárda–ETO FC Győr
Siófok–Mosonmagyaróvár
Csákvár–Sopron
Cegléd–MTK
Békéscsaba–Szeged 2011
Vác–Kazincbarcika
Szolnok–Soroksár
Budafoki MTE–Dorog
Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
ZTE–Gyirmót FC Győr

 

TAVASZI SZEZON

22. FORDULÓ – FEBRUÁR 18. (VAGY FEBRUÁR 25.)
Dorog–Budaörs
Soroksár–Budafoki MTE
Kazincbarcika–Szolnok
Szeged 2011–Vác
MTK–Békéscsaba
Sopron–Cegléd
Mosonmagyaróvár–Csákvár
ETO FC Győr–Siófok
ZTE–Kisvárda
Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr

23. FORDULÓ – FEBRUÁR 25. (VAGY MÁRCIUS 4.)
Gyirmót FC Győr–Kisvárda
Siófok–ZTE
Csákvár–ETO FC Győr
Cegléd–Mosonmagyaróvár
Békéscsaba–Sopron
Vác–MTK
Szolnok–Szeged 2011
Budafoki MTE–Kazincbarcika
Budaörs–Soroksár
Nyíregyháza Spartacus–Dorog

24. FORDULÓ – MÁRCIUS 4. (VAGY MÁRCIUS 11.)
Kazincbarcika–Budaörs
Szeged 2011–Budafoki MTE
MTK–Szolnok
Sopron–Vác
Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
ETO FC Győr–Cegléd
ZTE–Csákvár
Kisvárda–Siófok
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus
Dorog–Gyirmót FC Győr

25. FORDULÓ – MÁRCIUS 11. (VAGY MÁRCIUS 18.)
Gyirmót FC Győr–Siófok
Csákvár–Kisvárda­
Cegléd–ZTE
Békéscsaba–ETO FC Győr
Vác–Mosonmagyaróvár
Szolnok–Sopron
Budafoki MTE–MTK
Budaörs–Szeged 2011
Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika
Dorog–Soroksár

26. FORDULÓ – MÁRCIUS 18. (VAGY MÁRCIUS 25.)
MTK–Budaörs
Sopron–Budafok
Mosonmagyaróvár–Szolnok
ETO FC Győr–Vác
ZTE–Békéscsaba
Kisvárda–Cegléd
S8iófok–Csákvár
Kazincbarcika–Dorog
Szeged 2011–Nyíregyháza
Soroksár–Gyirmót FC Győr–Cegléd

27. FORDULÓ – MÁRCIUS 25. (VAGY MÁRCIUS 28.)
Gyirmót FC Győr–Csákvár
Cegléd–Siófok
Békéscsaba–Kisvárda
Vác–ZTE
Szolnok–ETO FC Győr
Budafoki MTE–Mosonmagyaróvár
Budaörs–Sopron
Nyíregyháza Spartacus–MTK
Dorog–Szeged 2011
Soroksár–Kazincbarcika

28. FORDULÓ – MÁRCIUS 28. (VAGY ÁPRILIS 1.)
Mosonmagyaróvár-Budaörs
ETO FC Győr–Budafoki MTE
ZTE–Szolnok
Kisvárda–Vác
Siófok–Békéscsaba
Csákvár–Cegléd
Szeged 2011–Soroksár
MTK–Dorog
Sopron–Nyíregyháza Spartacus
Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 1. (VAGY ÁPRILIS 8.)
Gyirmót FC Győr–Cegléd
Békéscsaba–Csákvár
Vác–Siófok
Szolnok–Kisvárda
Budafoki MTE–ZTE
Budaörs–ETO FC Győr
Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvár
Dorog–Sopron
Soroksár–MTK
Kazincbarcika–Szeged 2011

30. FORDULÓ – ÁPRILIS 8. (VAGY ÁPRILIS 15.)
ZTE–Budaörs
Kisvárda–Budafoki MTE
Siófok–Szolnok
Csákvár–Vác
Cegléd–Békéscsaba
MTK–Kazincbarcika
Sopron–Soroksár
Mosonmagyaróvár–Dorog
ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus
Szeged 2011–Gyirmót FC Győr

31. FORDULÓ – ÁPRILIS 11. (VAGY ÁPRILIS 22.)
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba
Vác–Cegléd
Szolnok–Csákvár
Budafoki MTE–Siófok
Budaörs–Kisvárda
Nyíregyháza Spartacus–ZTE
Dorog–ETO FC Győr
Soroksár–Mosonmagyaróvár
Kazincbarcika–Sopron
Szeged 2011–MTK

32. FORDULÓ – ÁPRILIS 15. (VAGY ÁPRILIS 29.)
Siófok–Budaörs
Csákvár–Budafoki MTE
Cegléd–Szolnok
Békéscsaba–Vác
Sopron–Szeged 2011
Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika
ETO FC Győr–Soroksár
ZTE–Dorog
Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus
MTK–Gyirmót FC Győr

33. FORDULÓ – ÁPRILIS 22. (VAGY MÁJUS 2.)
Gyirmót FC Győr–Vác
Szolnok–Békéscsaba
Budafoki MTE–Cegléd
Budaörs–Csákvár
Nyíregyháza Spartacus–Siófok
Dorog–Kisvárda
Soroksár–ZTE
Kazincbarcika–ETO FC Győr
Szeged 2011–Mosonmagyaróvár
MTK–Sopron

34. FORDULÓ – ÁPRILIS 29. (VAGY MÁJUS 6.)
Cegléd–Budaörs
Békéscsaba–Budafoki MTE
Vác–Szolnok
Mosonmagyaróvár–MTK
ETO FC Győr–Szeged
ZTE–Kazincbarcika
Kisvárda–Soroksár
Siófok–Dorog
Csákvár–Nyíregyháza Spartacus
Sopron–Gyirmót

35. FORDULÓ – MÁJUS 2. (VAGY MÁJUS 13.)
Gyirmót FC Győr–Szolnok
Budafoki MTE–Vác
Budaörs–Békéscsaba
Nyíregyháza Spartacus–Cegléd
Dorog–Csákvár
Soroksár–Siófok
Kazincbarcika–Kisvárda
Szeged 2011–ZTE
MTK–ETO FC Győr
Sopron–Mosonmagyaróvár

36. FORDULÓ – MÁJUS 6. (VAGY MÁJUS 20.)
Vác–Budaörs
Szolnok–Budafoki MTE
ETO FC Győr–Sopron
ZTE–MTK
Kisvárda–Szeged 2011
Siófok–Kazincbarcika
Csákvár–Soroksár
Cegléd–Dorog
Békéscsaba–Nyíregyháza Spartacus
Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr

37. FORDULÓ – MÁJUS 13. (VAGY MÁJUS 27.)
Gyirmót–Budafoki MTE
Budaörs–Szolnok
Nyíregyháza Spartacus–Vác
Dorog–Békéscsaba
Soroksár–Cegléd
Kazincbarcika–Csákvár
Szeged 2011–Siófok
MTK–Kisvárda
Sopron–ZTE
Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr

38. FORDULÓ – MÁJUS 20. (VAGY JÚNIUS 2.)
Budafoki MTE–Budaörs
ZTE–Mosonmagyaróvár
Kisvárda–Sopron
Siófok–MTK
Csákvár–Szeged 2011
Cegléd–Kazincbarcika
Békéscsaba–Soroksár
Vác–Dorog
Szolnok–Nyíregyháza Spartacus
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.27 18:27:31

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT, PÓR KÁROLY

A 17 éves csatár góllal debütált, a kapus 19 évesen válhat alapemberré – túlszárnyalják a „fiatalszabályt”.

2017.10.24 23:09:17

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Az U20-as vb-bronzérmes Gosztonyi András jövőre már az NB I-ben szeretné bizonyítani, hogy érdemes a címeres mezre.

2017.10.15 12:28:11

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Egyre jobban sűrűsödik a tabella alja • A Kisvárda, a Kazincbarcika és a Szolnok sem tudott nyerni.

2017.10.12 12:58:21

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Supka Attila nagyon kiakadt gyirmóti kollégájára, aki most reagált: „Egy futballmeccs nem babazsúr.”

2017.10.04 09:36:05

Labdarúgó NB II PÓR KÁROLY

Terjék Lajos elismeri, nagyképű hülye gyerek volt, de tanult belőle – sportvezetőként másoknak segítene.