NB II: hiába vezetett a Gyirmót, csak egy pontot szerzett

2017.09.01. 19:52
Döntetlenre (1–1) végzett egymással a Gyirmót és vendége, a Soroksár a labdarúgó NB II 7. fordulójának péntek estére előrehozott mérkőzésén.

NB II
7. FORDULÓ, PÉNTEKI MÉRKŐZÉS
NB II

GYIRMÓT FC GYŐR–SOROKSÁR SC 1–1 (1–0)
Győr-Gyirmót, 623
néző. Vezette: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Kóbor Péter)
GYIRMÓT: Sebők Zs. – Achim Sz., Lázár P., Szőcs, Présinger – Kiss M. – Szegi (Sandal, 78.), Nagy P. (Jano, 83.), Paku (Varga P., 68.), Szalánszki – Simon A.. Vezetőedző: Molnár László
SOROKSÁR: Kovács D. – Fülöp N., Dvorschák, Gyepes, Valencsik – Derekas, Gyömbér (Gárdos, 72.) – Albert Á., Tamási Zs. (Lakatos I., a szünetben), János (Huszák, a szünetben) – Orosz M. Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerző: Szalánszki (1–0) a 11., Huszák (11-esből, 1–1) a 77. percben
Molnár László:
– Vezetésünk birtokában sok helyzetet kihagytunk, s ez megbosszulta magát. Csak magunkat okolhatjuk, hogy kiengedtük a kezünkből a győzelmet, ugyanis több góllal kellett volna nyernünk.
Lipcsei Péter: – Az első játékrészben nem futballoztunk jól, ekkor fölénybe is került a Gyirmót, de szünet utáni teljesítményünkkel megérdemeltük a döntetlent. A hétközi sok beteg után nagyon értékes a pontszerzésünk.