NB II: ötöt vágott a Gyirmót a Zalaegerszegnek

2017.08.05. 21:33
Gyirmóti örömünnep a ZTE ellen (Fotó: gyirmotfc.hu)
A labdarúgó NB II 2. fordulójának nyitó mérkőzésén a Gyirmót hazai pályán 5–0-ra kiütötte a Zalaegerszeget. A házigazdánál Nagy Patrik duplázott.

LABDARÚGÓ NB II
2. FORDULÓ
G
YIRMÓT FC GYŐRZALAEGERSZEGI TE FC 5–0 (3–0)
Győr-Gyirmót, 750
néző. Vezette: Bognár Gergő (Pápai Zoltán, Máyer Gábor)
GYIRMÓT:
Sebők Zs. – Áchim, Lázár P., Szőcs, Présinger – Kiss M., Varga P. – Szegi, Nagy Patrik (Paku, 76.), Czár R. (Németh Zs., 59.) – Simon András (Jano, 85.). Vezetőedző: Molnár László
ZTE:
Szappanos – Króner (Fujsz, a szünetben), Koszó, Nagy T., Polényi – Végh G., Bedi (Balázs Zs., 55.), Dubek, Ekker (Forgács A., a szünetben) – Vernes, Babati. Vezetőedző: Zoran Szpisljak
Gólszerző:
Nagy Patrik (1–0) a 7., Lázár P. (2–0) a 32., Nagy Patrik (3–0) a 34., Simon András (11-esből, 4–0) a 62., Szegi (5–0) a 82. percben

Molnár László: –
Ami az elmúlt héten kimaradt a Budaörs ellen, az most eredményre vezetett, hiszen a helyzeteink alapján akkor is győznünk kellett volna. Örülök, hogy több jó teljesítményt láthattam a csapatban, és egy rangadót tudtunk megnyerni.
Zoran Szpisljak: –
Nem nőttünk fel a feladathoz. Sajnos, amit felépítettünk az első mérkőzésünkön, azt most teljesen leromboltuk. Sokan elhitték, hogy ilyen hozzáállással elég lesz elérni céljainkat, nagyon tévednek.

1. Gyirmót FC Győr 2 1 1 6–1 +5 4
2. Nyíregyháza Spartacus FC 1 1 2–0 +2 3
3. Szeged 2011 1 1 2–1 +1 3
MTK Budapest 1 1 2–1 +1 3
5. Kazincbarcika 1 1 1–0 +1 3
BFC Siófok 1 1 1–0 +1 3
7. Mosonmagyaróvár 1 1 3–3 0 1
Kisvárda 1 1 3–3 0 1