Kétnegyednyi alvás után

GULYÁS ATTILA, SZŰCS ANDRÁSGULYÁS ATTILA, SZŰCS ANDRÁS
2003.08.10. 22:08
Papírforma eredményt hozott a világbajnokság második napja. A meglepetés csak az volt, hogy az első negyed után mindössze egy gól volt a magyar juniorok előnye a német csapat ellen.
Akármennyire is világbajnokságról van szó, nehéz felpörögni egy olyan ellenfél ellen, amelyik nem akar sem támadni, sem gólt lőni. Ellenfeleink legnagyobb célja egyszerű: minél kevesebb gólt kapni. Ez a második negyedig sikerült is, ekkor 3-3 állt az eredményjelzőn. A térfélcsere után aztán lendüleletbe került a Godova-csapat. Magyarország–Németország 12–4 (1–0, 2–3, 5–1, 4–0)
Nápoly, 800 néző. V: Balcan (máltai), Stampaya (horvát)
MAGYARORSZÁG: Gárdonyi – Varga Dénes 1, VARGA DÁNIEL 3, Szirányi 1, Gór-Nagy 1, Süveges, Létay. Cs: Decker 1, Hegedűs, HOSNYÁNSZKY 3, Czigány, Szabó N., Balatoni 2. Szövetségi kapitány: Godova Gábor.
Gól – emberelőnyből: 4/2 ill. 2/2