Tenisz: vereség Fehér- oroszországtól a Fed Kupában

2007.04.19. 00:49
Címkék
A magyar női teniszválogatott szoros mérkőzésen 2-1-es vereséget szenvedett Fehéroroszországtól a Fed Kupa Euro-afrikai zóna I. csoportjának első fordulójában, Plovdivban.
A B jelű kvartett első mérkőzésén Nagy Kyra három játszmában kikapott Viktorija Azarenkától, majd Szávay Ágnes simán nyert Anasztaszja Jakimova ellen. A mindent eldöntő párosban a Németh és Gubacsi Zsófia hatalmas csatában szenvedett vereséget a Pucsek, Azarenka kettőstől. A magyar duó a harmadik szettben 6:5-re vezetett és saját adogatásánál két labda hiányzott a mérkőzés és a meccs megnyeréséhez. A négyes csoportban még Ukrajna és Litvánia szerepel, a magyarok csütörtökön az ukránokkal mérkőznek. A plovdivi viadalon 16 együttes négy négyes csoportban játszik, majd a 4 csoportgyőztes párharcában dől el, hogy melyik két alakulat küzdhet a Világcsoport II-be jutásért. (MTI)

Fed Kupa Euro-afrikai zóna

I. csoport:
Fehéroroszország-Magyarország 2-1
Azarenka-Nagy 6:0, 6:7, 6:3
Jakimova-Szávay 4:6, 4:6
Azarenka, Pucsek-Németh, Gubacsi 6:3, 4:6, 9:7

Fed Kupa Euro-afrikai zóna

I. csoport:
Fehéroroszország-Magyarország 2-1
Azarenka-Nagy 6:0, 6:7, 6:3
Jakimova-Szávay 4:6, 4:6
Azarenka, Pucsek-Németh, Gubacsi 6:3, 4:6, 9:7
Legfrissebb hírek

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
12 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
18 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
47 perce

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
50 perce

Vb 2026: Algéria–Ausztria 2–2

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
1 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
2 órája

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik