Tenisz, fedett ob: Balázs György és Király Pálma sikere egyesben

2007.03.25. 22:18
Címkék
A férfiaknál Balázs György, míg a nőknél Király Pálma győzött egyesben, a fedett pályás tenisz országos bajnokságon, Pécsett.
Balázs György a Hód TC versenyzőjét, Novák Balázst verte két sima játszmában.Király Pálma ellen az IDOM teniszezőnője, Nagy Judit a második játszmában még kiegyenlítette az elsőben összeszedett hátrányát, aztán ez fel is emésztette minden erejét, hiszen a harmadikban nullra adta meg magát.

PÉCS, FEDETT PÁLYÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG:

FÉRFI EGYES, DÖNTŐ:
Balázs György (GLTE)-Novák Balázs (Hód TC) 6:3, 6:1
NŐI EGYES, DÖNTŐ:
Király Pálma (Bp. Spartacus)-Nagy Judit (IDOM) 6:2, 4:6, 6:0

PÉCS, FEDETT PÁLYÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG:

FÉRFI EGYES, DÖNTŐ:
Balázs György (GLTE)-Novák Balázs (Hód TC) 6:3, 6:1
NŐI EGYES, DÖNTŐ:
Király Pálma (Bp. Spartacus)-Nagy Judit (IDOM) 6:2, 4:6, 6:0
Legfrissebb hírek

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
13 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
15 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
32 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
34 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
49 perce

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 2–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik