Tenisz, Sydney: Clijsters győzelme a nőknél

2007.01.12. 15:33
Címkék
A belga Kim Clijsters (képünkön) nyerte a nők versenyét a sydneyi keménypályás tenisztornán, miután a fináléban legyőzte a szerb Jelena Jankovicsot.

A két játékos izgalmas, két és fél órás mérkőzést vívott: a nyitószett után Jankovics jutott előnyhöz.

Clijsters azonban rövidítésben hozta a második játszmát.

Majd a harmadikat is ő bírta jobban idegekkel, így átvehette a győztesnek járó trófeát.

Ez volt a két versenyző hatodik mérkőzése, és Jankovics még egyszer sem tudta legyőzni az egykori világelső belgát.

Sydney, női tenisztorna (600 ezer dollár összdíjazás)

Döntő:
Clijsters (belga, 3.) Jankovics (szerb) 4:6, 7:6, 6:4
Legfrissebb hírek

Koeman bízott a jó kezdésben, de talált hibákat is a holland játékban

Foci vb 2026
26 perce

Már a csoportkörben megdőlt a nézőcsúcs: több, mint 3.5 millió szurkoló a világbajnokságon

Foci vb 2026
28 perce

Már most vb-rekord az öngólok száma

Foci vb 2026
34 perce

Gyorsan vezetést szerzett USA, de az eddig gól nélküli törökök fél óra alatt fordítottak – videó

Foci vb 2026
35 perce

Statisztikák: a hollandok csatára Kiss Lászlóhoz csatlakozott; már most öngólrekordnál járunk

Foci vb 2026
41 perce

Indul a Törökország–Egyesült Államok és a Paraguay–Ausztrália mérkőzés

Foci vb 2026
51 perce

Vb 2026: Törökország–Egyesült Államok 2–1

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Paraguay–Ausztrália 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik