Tenisz, US Open: Federer a 32 között

2006.09.01. 22:28
Címkék
Az Amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open férfi egyeseinek küzdelmében már a legjobb 32 között találhatjuk a világelső, a versenyen is első helyen kiemelt svájci Roger Federert (képünkön), aki a második fordulóban a brit Tim Henmant verte három játszmában.

A hetedik helyen rangsorolt orosz Nyikolaj Davigyenko az első játszmát 6:0-ra nyerte a francia Nicolas Mahut ellen, töbre nem is volt szüksége, mert ellenfele sérülés miatt a mérkőzés feladására kényszerült.

A 17. helyen kiemelt brit Andrew Murray három nagyon sima játszmában búcsúztatta Alessio Di Maurót.
US OPEN, FÉRFI EGYES, MÁSODIK FORDULÓ:
Federer (svájci, 1.) Henman (brit) 6:3, 6:4, 7:5
Gonzalez (chilei, 10.) Hajek (cseh) 6:4, 6:4, 6:2
Ginepri (amerikai, 18.) Goldstein (amerikai) 6:2, 6:2, 6:4
Turszunov (orosz, 23.) Falla (kolumbiai) 6:3, 7:6, 7:5
Murray (brit, 17.)Di Mauro (olasz) 6:0, 6:1, 6:1
Davigyenko (orosz, 7.) Mahut (francia) 6:0 – Mahut feladta
Haas (német, 14.) Sluiter (holland) 6:4, 6:2, 6:3
Berdych (cseh, 12.) Mayer (német) 6:1, 3:6, 6:3, 6:3
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
6 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Udvardy kikapott Ostapenkótól a nyolcaddöntőben

Tenisz
7 perce

Nincs tiltás a curacaói keretnél: irány a család!

Foci vb 2026
7 perce

Harmadik vb rendezőként, harmadik különböző mez a csoportkörben

Foci vb 2026
15 perce

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
25 perce

Kovács István vezeti Messiék záró csoportmeccsét

Foci vb 2026
30 perce

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
36 perce

Peák és Zsankó az új időfutambajnok

Kerékpár
40 perce
Ezek is érdekelhetik