Tenisz: indonéz bojkott Izrael ellen

2006.07.06. 08:52
Címkék
Nem hajlandó lejátszani Izrael elleni Fed-kupa mérkőzéseit az indonéziai női teniszválogatott.
Ezt Desra Percava, az indonéz kormány szóvivője jelentette be. A muszlim ország így tiltakozik az izraeliek június végi Gáza-övezetbeli akciói ellen. Mint ismert, az izraeli hadsereg a múlt hónap végén támadást indított több palesztin város ellen, ahol civil áldozatok is voltak.

Az indonéz női teniszválogatott jövő hétvégén, július 15-16-án mérkőzött volna meg az izraelivel, a nemhivatalos női csapat-világbajnokság, a Fed-kupa világcsoportjának másodosztályában.

A mérkőzés esélyesei amúgy az izraeliek voltak, hiszen két ászuk, Shahar Peer és Anna Smashnova is az első ötven között van a világranglistán, míg a legjobb indonéz teniszezőnő csak a 273. helyen áll.
Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
2 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
16 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
19 perce

Ronaldo megtörte gólcsendjét, duplázott, Portugália pedig kiütötte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
19 perce

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
23 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
37 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
37 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
50 perce
Ezek is érdekelhetik