Tenisz, Fed-kupa: elődöntőben a spanyolok és az amerikaiak

2006.04.23. 16:48
Címkék
A női teniszezők Fed-kupájában elődöntőbe jutott a spanyol és az amerikai együttes. Előbbiek Valenciában házigazdaként a harmadik egyes mérkőzésüket is megnyerték Ausztria ellen, így elsőként kvalifikálták magukat a legjobb négy közé.
Jamea Jackson győzelmével az elődöntőbe lőtte az ameriaiakat
Jamea Jackson győzelmével az elődöntőbe lőtte az ameriaiakat
Jamea Jackson győzelmével az elődöntőbe lőtte az ameriaiakat
Jamea Jackson győzelmével az elődöntőbe lőtte az ameriaiakat

A harmadik döntőnek bizonyuló csatát Anabel Medina Garrigues nyerte két játszmában Sybille Bammer ellen.

Kis fáziskéséssel követték őket az elődöntőbe az amerikaiak.

A Németországban vendégeskedő amerikai csapat 2-0-ás vezetését követően ma egy egyes mérkőzést megnyert, egyet pedig elveszített.

Anna-Lena Grönefeld legyőzte ugyan Jill Craybas-t, ám Martina Müller két játszmában kikapott Jamea Jacksontól.

FED-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ:
Anabel Medina Garrigues Sybille Bammer 6:0, 6:3
Spanyolország Ausztria 3-0
Anna-Lena Grönefeld Jill Craybas 6:2, 7:5
Martina Müller Jamea Jackson 6:7, 2:6
Németország Egyesült Államok 1-3
Legfrissebb hírek

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
10 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
32 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
48 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
53 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
53 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik