Tenisz, Fed-kupa: búcsúztak az elmúlt két év döntősei

2006.04.23. 21:11
Címkék
A női teniszezők Fed-kupájának negyeddöntőjében nem jutott a legjobb négy közé az orosz és a francia együttes.
Előbbi 2004-ben és 2005-ben is megnyerte a sorozatot, a döntőben legyőzött ellenfele mindkétszer a francia gárda volt.

Az oroszokat az immár Clijstes-szel és Henin-Hardenne-nel felálló belgák verték 3-1-re.

A franciákat hazai pályán meglepetésre az olaszok búcsúztatták, ugyancsak 3-1-gyel.

Az elődöntőben Spanyolország-Olaszország és Egyesült Államok-Belgium összecsapásokat rendeznek.

FED-KUPA, VILÁGCSOPORT I., NEGYEDDÖNTŐ:
Amélie Mauresmo Francesca Schiavone 6:4, 6:7, 4:6
Nathalie Dechy Flavia Pennetta 4:6, 2:6
Franciaország Olaszország 1-3
Kim Clijsters Marija Kirilenko 6:1, 6:4
Justine Henin-Hardenne Jelena Gyementyjeva 6:2, 6:0
Belgium Oroszország 3-1
Spanyolország Ausztria 5-0
Németország Egyesült Államok 2-3

Legfrissebb hírek

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
6 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
27 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
44 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
48 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
48 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik