Tenisz: vereség Nagy-Britanniától a Fed-kupában

2006.04.20. 16:10
Címkék
A magyar női teniszválogatott vereséget szenvedett Nagy-Britanniától a Fed-kupa Euro-afrikai zónájának I. csoportjában.Ez a vereség azt jelenti, hogy a magyar együttes a második helyet szerezte meg.Az első meccsen Nagy Kyra kétszer kikapott az egykori kiváló szovjet válogatott labdarúgó, Szergej Baltacsa lányától, Jelenától, majd Czink Melinda nagy csatában legyőzte Keothavongot. A párosmérkőzésen Baltacsa és Curran azonban két játszmában elverte Nagy Kyrát és Németh Virágot.Fed-kupa, 3. forduló:
Nagy-Britannia - Magyarország 2-1
Baltacsa-Nagy Kyra 6:1, 6:2 Keothavong-Czink Melinda 6:1, 3:6, 2:6 Baltacsa, Curran-Nagy Kyra, Németh Virág 6:1, 7:6 (7-5)
Legfrissebb hírek

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
8 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
29 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
46 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
51 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
51 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik