Tenisz: vereség Ukrajnától a Fed Kupában

2006.04.19. 17:06
Címkék
A magyar női teniszválogatott szoros mérkőzésen 2-1-re kikapott Ukrajnától a Fed Kupa Euro-afrikai zóna I. csoportjának második fordulójában, Plovdivban.

Juhász Gábor csapata, amely kedden legyőzte a házigazdákat, pénteken Nagy-Britanniával mérkőzik, míg Bulgária Ukrajna ellen lép pályára.

A plovdivi viadalon 17 együttes három négyes és egy ötös csoportban játszik, majd a négy csoportgyőztes párharcában dől el, hogy melyik két alakulat küzdhet a Világcsoport II-be jutásért.

Fed Kupa Euro-afrikai zóna I. csoport, 2. forduló:
Ukrajna-Magyarország 2-1
Legfrissebb hírek

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
8 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
30 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
46 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
51 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
51 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik