Tenisz: győzelem Bulgária ellen

2006.04.18. 16:39
Címkék
A magyar női teniszválogatott Fed Kupa Euro-afrikai zóna I. csoportjának első fordulójában jól kezdett, miután legyőzte a bolgár együttest Plovdivban.

Az első meccset Czink Melinda ugyan elvesztette Cvetana Pironkova ellen, majd Nagy Kyra legyőzte Krasztevicset. A döntő játszmában a Nagy Kyra, Németh Virág páros legyőzte Pironkovát és Penkovát.

A magyar együttes szerdán Ukrajna ellen lép pályára.

FED-kupa:
Magyarország - Bulgária 2-1
Czink-Pironkova 3:6, 4:6
Nagy-Krasztevics 3:6, 7:6 (7-2), 6:3
Nagy, Németh-Pironkova, Penkova 6:3, 6:1
Legfrissebb hírek

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
4 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
26 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
43 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
47 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
47 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik