Tenisz, DK: az Egyesült Államok is elődöntős

2006.04.10. 00:17
Címkék
A férfiteniszezők Davis-kupájában a Világcsoport negyeddöntőjében utolsóként az Egyesült Államok válogatottja csatlakozott elődöntőbeli riválisaihoz, miután 2-1-es vezetésüket követően a harmadik napon megnyerték az első egyest és 3-1-re módosították az eredményt Chile ellen.
A továbbjutás szempontjából döntőnek bizonyuló mérkőzést Andy Roddick hozta a vendéglátóknak, aki négyjátszmás mérkőzésen verte Fernando Gonzalezt.

A fináléba jutásért Argentína - Ausztrália és Oroszország - Egyesült Államok mérkőzéseket rendeznek.

Az elődöntőket szeptember 22-24. között rendezik, a döntőt pedig december 1-3. között játsszák.
DK-NEGYEDDÖNTŐ:
Roddick Gonzalez 4:6, 7:5, 6:3, 6:2
Egyesült Államok Chile 3-1
Legfrissebb hírek

Vezet Argentína, Messi most már gólrekorder lett

Foci vb 2026
6 perce

Videó: így nem lett Messi egyedül vb-gólrekorder – tizenegyesből

Foci vb 2026
17 perce

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
35 perce

Elkezdődött Argentína és Ausztria összecsapása!

Foci vb 2026
50 perce

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
50 perce

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
56 perce

Vb 2026: Argentína–Ausztria 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Meglepődött magán a hajrában – ezüstérmet nyert az Európa-kupán

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik