Tenisz, DK: Kiss és Bardóczky viszi el a két egyest Egyiptom ellen

2006.04.06. 15:39
Címkék
Holnaptól Hódmezővásárhelyen mérkőzik meg egymással a férfiak tenisz Davis-kupájában a magyar és az egyiptomi válogatott. A házigazdáknál Kiss Sebő és Bardóczky Kornél lép pályára a nyitónapi két egyesmérkőzésen.
Ezek szerint az Euro-afrikai zóna II. csoportjában megrendezésre kerülő párharc első felvonásában Kiss Sebő Karim Mamun ellen játszik először. A nyitótalálkozót 13.00 órakor kezdik.

A nap második mérkőzésén Bardóczky Kornél Serif Sabry ellen lép pályára.

A szombati párost magyar részről Bardóczky és Kisgyörgy Gergely alkotja, ők a Mamun-testvérekkel mérkőznek meg. Ezt a találkozót szombaton 14.00 órától rendezik.

A győztes ellenfele a következő fordulóban a bolgár-ciprusi összecsapás továbbjutója lesz.

A magyar férfiválogatott korábban már öt alkalommal játszott Egyiptom legjobbjaival, jelenleg 4-1-re vezetünk.

Legutóbb huszonegy évvel ezelőtt, Kairóban mérkőzhettek meg férfiteniszezőink az észak-afrikaiakkal, akkor csapatunk 3-2-re győzött.

Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os helyszínéről

Egyéb egyéni
1 perce

Beszálltak a nyilvános jógába a norvég drukkerek New Yorkban

Foci vb 2026
8 perce

Lionel Scaloni csak egy helyen változtatott az argentin kezdőn, az osztrákoknál több csere is volt

Foci vb 2026
11 perce

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
19 perce

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
26 perce

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
33 perce

Így közvetítették az előző játéknap góljait a gólszerző országok kommentátorai

Foci vb 2026
52 perce

Vágódeszkát és faasztalokat is készít – Toon Raemaekers-interjú

Képes Sport
1 órája
Ezek is érdekelhetik