Tenisz: Henin-Hardenne bejutott a nyolcaddöntőbe

Vágólapra másolva!
2005.09.03. 19:12
Címkék
Justine Henin-Hardenne
Justine Henin-Hardenne
Justine Henin-Hardenne
A belga Justine Henin-Hardenne továbbjutott a nyolcaddöntőbe az amerikai nyílt nemzetközi teniszbajnokság női egyes versenyében. A hetedik helyen kiemelt klasszis az első szettben egyetlen játékot sem engedélyezett ellenfelének, a dél-koreai Cso Jun Dzseongnak, aki azonban a folytatásban keményen tartotta magát, és Heninnek csak a rövidítésben sikerült térdre kényszerítenie.

Henin-Hardenne a legjobb 16 között a szerb-montenegrói Jelena Jankovics és a francia Mary Pierce összecsapásának győztesével találkozik majd.

AMERIKAI NEMZETKÖZI TENISZBAJNOKSÁG (US Open), Flushing Meadows (17 742 000 dollár összdíjazás, kemény pálya)

Női egyes, 3. forduló:

Henin-Hardenne (belga, 7.)-Cso Jun Dzseong (dél-koreai) 6:0, 7:6
Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: pályán a Veszprém és a Szeged a férfi kézi BL-ben, U19-es Eb-selejtező

Minden más foci
5 órája

Tíz éve, a norvég–magyar Eb-pótselejtező napján hunyt el Fülöp Márton; Callum Styles: Nem akarjuk elszalasztani ezt a lehetőséget

E-újság
5 órája

Röplabda: a DEAC már továbbjutott a Magyar Kupában

Röplabda
5 órája

Menetel a Honvéd – Jakus Barnabás publicisztikája

Labdarúgó NB II
5 órája

Csak egy ok – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
5 órája

Van Gerwen nyerte meg a legendák csatáját, Anderson kiesett a Grand Slam of Dartson

Egyéb egyéni
5 órája

Euroliga: a Valencia megnyerte a Real Madrid elleni spanyol rangadót

Kosárlabda
6 órája

ATP-vb: egygyőzelemnyire az év végi világelsőségtől Alcaraz

Tenisz
6 órája
Ezek is érdekelhetik