Alpesi sí: a vasárnapi versenyek is elmaradnak Val d'Isere-ben

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2019.12.22. 12:59
Címkék
Az alpesisí-világkupasorozatba tartozó vasárnapi versenynapot törölték a szervezők a franciaországi Val d'Isere-ben, csakúgy, mint a szombatit.

A rendezők közölték: az időjárással szemben tehetetlenek voltak. A szombati havazás nem hagyott alább, az éjszaka esett további 30 centiméter friss hó, valamint az erős szél vasárnap is lehetetlenné tenné a versengést.

A kiírás szerint az első versenynapon női lesiklást, míg másnap kombinációs viadalt rendeztek volna, de miután szombaton törölték mind a két futamot, módosították a programot. A lesiklást vasárnapra tették a kombináció helyére, ezúttal viszont előbbit is végleg törölték.

A következő vk-versenyt jövő hét végén Lienzben rendezik meg, az összetett vk-t kilenc futam után toronymagasan vezető amerikai Mikaela Shiffrinhez – aki lemondta a részvételt a franciaországi viadalon – így nem tudtak közelebb kerülni riválisai.

Val d'Iserében tavaly sem tudtak versenyezni a nők, de akkor a hóhiány és a szokatlanul meleg időjárás miatt maradtak el a futamok.

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: F1-es időmérő a Hungaroringen, úszó-vb Szingapúrban, NB I FTC-meccsel

Birkózás
6 órája

Megtört a jég: Kós Hubert a világ előtt; McLaren-uralom a Hungaroringen

E-újság
7 órája

Családi kör – Kovács Erika jegyzete

Vizes vb 2025
7 órája

Vízidémonok – Csinta Samu publicisztikája

Úszás
7 órája

NS-kitüntetés: Bernie Ecclestone-t és kollégáinkat is köszöntötték

F1
8 órája

Az Atalanta ragaszkodik Lookman vételárához; vb-ezüstérmes védőt igazolt a Real Sociedad – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
8 órája

2. Bundesliga: Dárdai Mártont lecserélték, a Hertha vereséggel kezdett

Német labdarúgás
8 órája

„Semmi sem működik” – Verstappen pocsék napon van túl a Hungaroringen

F1
8 órája
Ezek is érdekelhetik