Mourinho találkozott Al Pacinóval - kép

2012.08.10. 19:22
null
Al Pacino és José Mourinho (forrás: Facebook)
Címkék
José Mourinho kihasználta, hogy Philadelphiában járt, és valóra váltotta egyik régi álmát, vagyis hogy találkozzon egyik kedvencével, Al Pacino színésszel.

Mourinho elment a csapat szállásáról, sétálgatott egyet a városban, és amikor visszaétt, egyenesen a színészbe botlott, akitől rögtön autogramot és közös fényképet kért.

Jó napja volt tehát Mounak, hiszen a csapata 5–1-re megverte a Milant, ő pedig összefutott a kedvenc színészével. Egy kérdésre a Real Madrid edzője elárulta, hogy egyszer szívesen dolgozna az MLS-ben.

„Jó dolog lenne itt dolgozni. Az MLS egyre jobb, és egy napon szívesen idejönnék. A bajnokság jól szervezett. Igaz, hogy mostanában a legjobbak pályafutásuk leszálló ágában érkeznek ide, ez változni fog. A futball jó, győzelemre törekednek a csapatok."

Mourinho azt is elmondta, amikor azt kérdezték, lenne-e az Egyesült Államok szövetségi kapitánya, hogy előbb inkább Portugáliának lenne, aztán majd meglátja.

Legfrissebb hírek

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnál az a cél, hogy minden évben borítsuk a papírformát; Egyre veszélyesebbek a Liverpool pontrúgásai

E-újság
6 órája

Hétfői sportműsor: folytatódik a sportlövők Európa-bajnoksága, pályán a Real Madrid

Minden más foci
6 órája

FBI-ügynök kerestetik – S. Tóth János publicisztikája

Kosárlabda
6 órája

Robbie Keane a Kazincbarcika elleni győzelemről: A Liverpool kevesebbet rotál a Fradinál – videó

Labdarúgó NB I
6 órája

2023 után nyert ismét ranglistaversenyt a korábbi vb-döntős

Egyéb egyéni
6 órája

Ligue 1: Aubameyang duplázott, a Marseille a hosszabbításban gyűrte le Lyont

Francia labdarúgás
6 órája

Hatgólos meccsen, 93. perces góllal mentett pontot a Juventus Rómában

Olasz labdarúgás
6 órája

Vadnai Jonatán nyerte a portugáliai vitorlás Grand Prix-versenyt

Egyéb egyéni
7 órája
Ezek is érdekelhetik