Mariótól a Babytelliig: fogadjon a kis Balotelli nevére!

2012.08.22. 13:40
null
Raffaella és Mario a régi szép időkben (Forrás: sportemotori.blogosfere.it)
Címkék
Legalább két ország, de lehet, hogy az egész világ várja izgatottan, hogy Raffaella Fico világra hozza Mario Balotelli első gyermekét. Az ír Paddy Power fogadóirodánál megtehetik tétjeiket a trónörökös nevét illetően.

Anglia és Olaszország futball- és bulvárkedvelő tömegei várják tövig rágott körmökkel, hogy a szép olasz modell megszülje Mario Balotelli első örökösét. Habár maga az apajelölt vitatja, hogy köze van a születendő csemetéhez, mi azért bízunk annyira Raffaellában, hogy elhiggyük neki: Mario csemetéjét hordja a szíve alatt.

A nyári labdarúgó Európa-bajnokság alatt Nicklas Bendtner alsónadrágos reklámjának köszönhetően extra hírnévre szert tett ír fogadóiroda, a Paddy Power reagált a leggyorsabban: náluk lehet fogadni az ifjú Balotelli nevére.

Első helyen, természetesen, a Mario Jr. vezet, az csak kétszeres pénzt fizet. Második helyen az Angel áll (hatszoros szorzóval), míg az 5. és a 6. helyen követi egymást Mario öccsének (Enoch) és a leendő anyukának a keresztneve. A lista végén olyan gyöngyszemek kaptak helyet, mint a Tinchy, a Jenny és a Babytelli.

„Nem akármilyen sokk, hogy Balotelli apa lesz – idézi a Bettingpro a Paddy Power egyik munkatársát. – De talán ez segít neki abban, hogy felhagyjon a pályán és azon kívül bemutatott őrültségekkel. Abban viszont nagyon bízunk, hogy nem Mario lesz a kicsi neve (már, ha fiú lesz – tesszük hozzá), mert nem vagyunk benne biztosak, hogy a világ elbírna két Mario Balotellit.”

A Paddy Power oddszai:

2/1 Mario

6/1 Angel

8/1 Francesco

8/1 Silvia

12/1 Enoch

12/1 Raffaella

16/1 Rose

16/1 Abigail

20/1 Luigi

20/1 Thomas

20/1 Noel

25/1 Cesare

25/1 Andrea

40/1 Roberto

40/1 Jose

40/1 Melissa

40/1 Sara

50/1 Tinchy

80/1 Jenny

100/1 Babytelli

Legfrissebb hírek

Serie A: AC Milan–Juvetnus

Olasz labdarúgás
8 perce

La Liga: kieső helyen maradt a Sevilla

Spanyol labdarúgás
11 perce

Női kosárlabda NB I: kiesett az élvonalból a Szigetszentmiklós

Kosárlabda
12 perce

A Torino tíz perc alatt felállt az Inter ellen, így elnapolta a bajnokavatást

Olasz labdarúgás
17 perce

Ádám Martin: A Győr jobb csapat, mint a Fradi

Labdarúgó NB I
30 perce

NB III: a 95. percben szerzett győztes gólt a Kisvárda Putnokon

Labdarúgó NB II
42 perce

Visszahódította a bajnoki címet a Dinamo Zagreb

Minden más foci
1 órája

Bajcajev Vlagyiszlav ezüstérmével zártuk a tiranai Európa-bajnokságot

Birkózás
1 órája
Ezek is érdekelhetik