Ferguson: Wengernek pókeriskolát kellene nyitnia

Vágólapra másolva!
2012.08.18. 14:53
null
Arsene Wenger Carl Jenkinsonnak is elmondja, hogy kell profin bemondani az all-in-t (Fotó: Arsenal FC / Getty)
Címkék
Sir Alex még mindig a szerdai nagy fogás hatása alatt áll, de nem annyira, hogy ne felejtse el megemlíteni a másik sereg – ezúttal – legyőzött hadvezérét.

Érthető a Manchester United menedzserének öröme, hiszen Robin van Persie érkezésével a Premier League vitán felül egyik legjobb támadóját szerezte meg. Azonban, bárki bármit gondol, ez nem volt könnyű menet, ami főleg az Arsenalt irányító Arsene Wengernek köszönhető.

„Komolyan mondom, Arsene Wenger nyugodtan nyithatna egy pókeriskolát Govanben - idézi a Mail Online Fergusont. – Őszinte leszek: nem gondoltam volna, hogy Robin valaha is a mi játékosunk le. De megküzdöttünk érte! Amikor kiderült, hogy nem írja alá az új szerződését, azonnal akcióba léptünk. Az, hogy hozzánk akart jönni, és ezt Arsene is tudta, ami némileg megkönnyítette ugyan a dolgunkat, de attól még nagyon kemény tárgyalásokat kellett folytatnunk. Arsene Wenger elveszített egy nagyon jó játékost, de nem adták olcsón, sok pénzt kaptak érte, vagyis ők is jó üzletet csináltak."

Legfrissebb hírek

Hungarian Darts Trophy: Major és Sárai mellett a tavalyi döntős Gian van Veen is búcsúzott

Egyéb egyéni
5 órája

Két meccs – Somogyi Zsolt jegyzete

Magyar válogatott
5 órája

A trágár és anyagias Puskás – Szöllősi György publicisztikája

Magyar válogatott
5 órája

Szombati sportműsor: Liverpool–Everton, Magyarország–Svédország

Minden más foci
6 órája

Történelmi bronz Tokióban; Győri-Lukács Viktória nem is lehetne boldogabb

E-újság
6 órája

Folytatódik a Real Sociedad pocsék idényrajtja, simán nyert odahaza a Betis

Spanyol labdarúgás
6 órája

Ligue1: egyetlen góllal nyert a Lyon az Angers ellen

Francia labdarúgás
6 órája

Hiába vezetett már korán a Lecce, továbbra is nyeretlen a Serie A-ban

Olasz labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik