Fabio Capellót kormányfőnek választanák - fotó!

2011.11.17. 12:17
null
Vajon melyik országot bíznák rá Fabióra? (Fotó: The FA / Getty / Guardian)
Címkék
Néhány angol szurkoló úgy véli: nem csak a válogatottat, de az országot is prímán tudná vezetni Fabio Capello, az angol nemzeti csapat olasz szövetségi kapitánya.

A drukkerek a keddi, Svédország elleni találkozó előtt mutatták fel a táblát. Sőt, már egy Facebook-oldal is van, ahol (szerda esti állás szerint) már 28 támogató jelezte „lájkjával", hogy támogatja a kezdeményezést. A közösségi oldalon magyarázataként csak annyit írnak, hogy „ez az ember egy zseni. Válasszuk őt meg a következő voksoláson!"

Több dolog is fölmerül bennünk: a dél-afrikai világbajnokság csúfos kudarca (bénázás a csoportkörben, 1–4-es égés Németország ellen) után még a pokolba kívánták az olasz mestert. Vagy, ha már politikusi babérokra vágyik don Fabio, akkor azt otthon is megteheti, hiszen a szintén szakmabeli Silvio Berlusconi éppen a napokban vált meg a bársonyszéktől, az átmeneti kormánynak pedig már a neve is árulkodó. Illetve az is felmerülhet bennünk, hogy, ha valakit politikusként is el tudnak képzelni, akkor annak nőtt vagy csökkent a népszerűsége?

Legfrissebb hírek

Katona Levente: Nehéz megállítani a paksi csatárokat

Labdarúgó NB I
4 perce

„Ez a Holdon is tizenegyes” – Arbeloa kifakadt a Real Madrid Girona elleni döntetlenje után

Spanyol labdarúgás
8 perce

Különdíjjal jutalmazták a Nemzeti Sportrádió műsorát az AIPS-kongresszuson

Egyéb egyéni
14 perce

Győzelemmel kezdtek a mieink a női 3x3-as kosár vb-selejtezőn

Kosárlabda
29 perce

A kihívás: 100 nap után kellene csodát tennie Pinezits Máténak

Labdarúgó NB I
36 perce

Népsport: nem volt esélyünk a tanítómesterek ellen

Népsport
54 perce

Hátvéd a kávézó pultja mögött – interjú a vb-t kezdő magyar válogatott Odnoga Lottival

Képes Sport
1 órája

Mocsi Attila: Nem ezt a bánásmódot érdemlem

Légiósok
1 órája
Ezek is érdekelhetik