Sevilla: szívproblémát fedeztek fel a holland válogatott játékosnál

Vágólapra másolva!
2012.07.29. 14:28
Címkék
A spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Sevilla együttese hivatalos honlapján jelentette be, hogy holland válogatott játékosuknál, Hedwiges Madurónál szívproblémát fedeztek fel.

Az andalúz együttesnél különösen szigorúan ellenőrzik a játékosokat, miután Antonio Puerta négy évvel ezelőtt meghalt, és Sergio Sáncheznél is szívproblémát fedeztek fel.

A spanyol híradások szerint Maduro szívproblémáját az egyszerű orvosi vizsgálatok nem is mutatták ki, csak a Sevillánál folytatott ellenőrzésnél derült rá fény.

A holland futballista a Valenciától érkezett Sevillába, és az előző szezon jelentős részét sérülés miatt kénytelen volt kihagyni. A védőként és középpályásként is bevethető Maduro 18 meccset játszott a válogatottban.

A spanyol klub később ad bővebb tájékoztatást az esetről.

Legfrissebb hírek

Szlovén csatár érkezett a DAC-hoz – hivatalos

Minden más foci
4 perce

UEFA Ifjúsági Liga: Puskás Akadémia–Sporting

Minden más foci
13 perce

A NOB nyitott arra, hogy a jövőben korábban rendezzék a téli olimpiát

Téli sportok
41 perce

U-válogatott védekező középpályást vett kölcsön a Videoton

Labdarúgó NB II
1 órája

Superliga: Metaloglobus–Csíkszereda

Minden más foci
1 órája

Téli olimpia: nagy bukás és amerikai elsőség a férfi lesiklók első edzésén

Téli sportok
1 órája

Milánó 2026: ismét a legjobb három nemzet közé kerülnének a németek

Téli sportok
2 órája

Családi körtúra az Árpád-kilátóhoz

Csupasport
2 órája
Ezek is érdekelhetik