Spanyolország: súlyos pénzbüntetés a Zaragozának

Vágólapra másolva!
2006.02.28. 22:19
Címkék
Súlyos pénzbüntetést szabott ki a spanyol labdarúgó-szövetség a Zaragoza együttesére a csapat szurkolóinak rasszista megnyilvánulásai miatt.
A Zaragoza 9 ezer eurót kényszerül fizetni, amiért a csapat drukkerei szidalmazták és gúnyolták Samuel Eto'o-t (képünkön), a Barcelona játékosát a két csapat múlt hétvégi bajnokiján.

Eto'o a sértések miatt le is akart vonulni a pályáról, de csapattársai meggyőzték, folytassa a játékot.

A Zaragoza tavaly mindössze 600 eurós büntetést kapott, miután Eto'o-t már akkor is érték hasonló atrocitások a Barcelona vendégjátéka alkalmával.

A klub is vizsgálatot indított a felelősök megtalálására. "Mindent elkövetünk, hogy sikerüljön felelősségre vonni az elkövetőket. Súlyos büntetést fogunk kiszabni rájuk, és átadjuk őket a hatóságoknak" - áll a Zaragoza honlapján kiadott közleményben.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: Újpest–Kazincbarcika és DVSC–Kisvárda az NB I-ben

Birkózás
1 órája

A Puskást legyőző ETO telel az élen; Két magyarral győzött a Liverpool, de Szoboszlai kihagyja a következő meccset

E-újság
1 órája

Borbély Balázs példája – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

Hektórtól Puskásig – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2 órája

A 2023-as győztes és a tavalyi elődöntős is elbúcsúzott a darts-vb-n

Egyéb egyéni
2 órája

Négyet vágott a PSG a Francia Kupában, Dembélé immár egyedül gólkirály az Enrique-érában

Francia labdarúgás
2 órája

Egy gól elég volt az Everton ellen, az Arsenal ismét vezeti az angol tabellát

Angol labdarúgás
2 órája

Kellettek Courtois bravúrjai, a Real Madrid hazai pályán legyőzte a Sevillát

Spanyol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik