Rali-vb: Xavier Pons nyártól a Subaru csapatában versenyez

HARANGI LÁSZLÓHARANGI LÁSZLÓ
2007.05.15. 22:29
Címkék
Az augusztus 3-5. között tartott Finn-ralin már a Subaru pilótájaként rajtolhat el Xavier Pons, aki közel fél éves szünet után tér majd vissza a rali-világbajnokság mezőnyébe. A spanyol versenyző 2008-ban már teljes szezont fut a japán együttessel.

A 27 esztendős Xavier Pons az augusztus 3-5. között megrendezett Finn-ralin futja első versenyét új csapatával, melyhez a mai napon szerződött. A spanyol pilóta az idei esztendő utolsó nyolc futamán vezetheti a 2007-es Subaru Impreza WRC-t mint az együttes harmadik számú versenyzője.

Ponsra 2008-ban is számít a japán csapat, ugyanis jövőre a spanyol teljes szezont fut a Subaru színeiben. A spanyol versenyző július közepén tesztelheti először az Impreza WRC-t.
Legfrissebb hírek

Magyar Kupa: egy félbeszakadt meccs, két tizenegyespárbaj, három kétszámjegyű győzelem

Labdarúgó NB I
4 perce

Lehmann Csongor: Nagyon jó ütemben kezdtük el ezt a csapatot építeni

Egyéb egyéni
11 perce

Vizes Eb: olasz siker vegyes szinkronműugrásban

Úszás
33 perce

Randal Kolo Muani visszatért a Juventusba, Alajbegovic is érkezett – hivatalos

Olasz labdarúgás
1 órája

Győzött a DAC; döntetlent játszott a Sepsi az újoncrangadón

Minden más foci
1 órája

Gulácsi Péter Spanyolországba utazott orvosi vizsgálatra – sajtóhír

Légiósok
1 órája

Vizes Eb: alig fél pont döntött a szinkronúszók vegyes páros számában

Úszás
1 órája

Gólgazdag első félidő után pontosztozkodás Karcagon

Labdarúgó NB II
2 órája