Fáraó rali: Palikék a másodikok

2005.09.26. 18:26
Címkék
A második helyen ért célba a Palik László, Darázsi Gábor páros az egyiptomban zajló Fáraó rali nyitónapján. Ilyen rangos viadalon még soha nem szerepelt ilyen jól magyar autó.

Palikék Nissanjánál csak a Stephane Henrard, Antonia De Roissard irányította Volkswagen Buggy volt gyorsabb, akik 13 perc 50 másodperccel előzik meg a mieinket.

A másik két magyar autó közül Szalay balázs és Tagai Róbert Opelje a hetedik leggyorsabb volt, míg Kis Sándor és Czeglédi Péter Nissanja menet közben meghibásodot, ami miatt közel egy órát vesztegeltek, s végül tizenkilencedikként futottak be.
Fáraó rali, 1. nap
1. Stephane Hernard, Antonia De Roissard Volkswagen Buggy 2:49:17 óra
2. Palik László, Darázsi Gábor Nissan + 13:50 perc
3. Szergej Sukovenko, Vlagyimir Koroljev Nissan + 21:06
...
7. Szalay Balázs, Tagai Róbert Opel + 27:31
19. Kis Sándor, Czeglédi Péter Nissan + 1:25:29 óra
Legfrissebb hírek

Videó: Halász Bence győzelme után csendült fel a magyar himnusz Birminghamben

Atlétika
6 órája

Dvéri Zsolt és Kótai Mihály 50 éves; Betlehem Dávid az aranyért megy Los Angelesbe

E-újság
6 órája

Szerdai sportműsor: Köbenhavn–DVSC a Kl-ben; magyar éremesélyek az atlétikai és a vizes Eb-n

Minden más foci
6 órája

Csók a családnak! – Cserháti András jegyzete

Labdarúgó NB I
6 órája

Enyém, tied, övé – Malonyai Péter publicisztikája

Foci vb 2026
6 órája

Halász Bence: Úgy éreztem, hogy táncolok a körben

Atlétika
7 órája

Sztankovics és Abu Fani piros lapot kapott, a Crvena zvezda kiesett a BL-ből, akárcsak Vitályos klubja

Bajnokok Ligája
7 órája

Kozák Luca ismét Európa élmezőnyében, Klekner Hanga, Enyingi Patrik és Molnár Attila is döntőbe jutott!

Atlétika
7 órája