Póker: leköpte ellenfelét a karibi torna résztvevője, Jeff Garza

Vágólapra másolva!
2010.01.20. 17:14
Címkék
A hónap elején megrendezett Pokerstars Caribbean Adventure egyik mellékversenyén Jeff Garza leköpte Bryn Kenneyt.

A PCA egyik 5000 dolláros nevezési díjú mellékversenyén két résztvevőjének játék közben akadt egymással nézeteltérése, Jeff Garza pedig egy köpéssel tett pontot a Bryn Kenneyvel folytatott vita végére.

 

Az NSO Pókerrovatának szakmai partnere a poker24.hu.

A két pókeresnek már korábban is volt problémája egymással, többször alakult ki verbális háború a felek között, de eddig ennél nem merészkedtek tovább.

Azonban a két játékos a PCA-n újra megtalálta egymást. Garza különböző pókeres fórumokon ecsetelte az összetűzést, Kenney pedig eddig nem cáfolta az elmondottakat.

Garza elmondása szerint a versenyről való kiesése után Kenney kereste vele a kontaktust, amely előbb egy kis lökdösődéssel kezdődött, majd Garza jól irányzott köpésével ért véget. Garza a különböző fórumokon büszkén mesélte, hogy a „küldemény" célba ért. Kenney játékban volt, így nem tudott érdemben reagálni, míg Garza a biztonságiak megérkezése előtt elhagyta a helyszínt.

A Poker24.hu legújabb promóciója: Húzz bele, és söpörd be az 500€-t a Tobeten
A Poker24.hu legfrissebb híre: Botrány! Jeff Garza leköpte Bryn Kenneyt a PCA-n

Legfrissebb hírek

Lookman góllal és gólpasszal debütált, az Atlético a vártnál simábban jutott a négy közé a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
2 perce

Férfi hokiválogatottunknak nem kedvezett a hosszabbítás Norvégia ellen

Jégkorong
49 perce

Cseh Sándor: Az ember miért legyen szomorú, ha boldog is lehet? Nagyon büszke vagyok a csapatra

Vízilabda
55 perce

Nyolc magyar a főtáblán a férfi párbajtőrözők heidenheimi vk-versenyén

Egyéb egyéni
59 perce

Értékelje a magyar női vízilabda-válogatott Európa-bajnoki teljesítményét!

Vízilabda
1 órája

A szétlövésben ezúttal alulmaradt, Európa-bajnoki ezüstérmes a magyar női vízilabda-válogatott

Vízilabda
1 órája

Európai kézilabdaligák: Lukács Péter 11 gólt lőtt

Kézilabda
2 órája

Kanada hat end alatt lerendezte a címvédő olaszokat curlingben

Téli olimpia 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik