Póker: rosszul áll Clonie Gowen az FTP elleni perben

2009.10.26. 13:58
Címkék
Egy ideje már folyik az eljárás Clonie Gowen és a FullTilt Poker között, mert az online terem korábbi játékosa szerződésszegés címén beperelte a termet, és 40 milliós kártérítést követel – arra alapozva, hogy amíg a terem játékosa volt, egy árva fityinget nem kapott a szerződésben felajánlott összegek helyett.
 
 Az NSO pókerrovatának szakmai partnere a poker24.hu
Mára kiderült, hogy Clonie Gowen szénája nem áll túl jól az ügyben, és szinte biztos, hogy nem kapja meg a 40 milliós kártérítést. De még az is elég valószínű, hogy semmilyen kártérítést nem kap a pókeres.

A bíróság szerint ugyanis Gowen azóta is milliókat keresett, amióta elvált a teremtől, ráadásul még félre is értelmezte az FTP-vel kötött szerződését. Mindenesetre nagy erőkkel zajlik a jogi herce-hurca, és egyelőre nem tudni, hogy mikor lehet vége a pernek.

A Poker24.hu legfrissebb promóciója: Elképesztő pontverseny a fűszeres pókerteremben

Legfrissebb hírek

Egyelőre nincs döntés, hosszabbításba torkollik a meccs Dallasban

Foci vb 2026
6 perce

Románia: Major Sámuel nem marad Marosvásárhelyen

Légiósok
11 perce

Halász Bence idei legjobb eredményével lett harmadik Nancyban

Atlétika
13 perce

Előrehozhatják az Anglia–Mexikó meccset az időjárási előrejelzések miatt

Foci vb 2026
14 perce

Djokovics és Sinner hozta a kötelezőt, Medvegyev viszont kiesett

Tenisz
40 perce

Öngóllal egyenlített Ausztrália a második félidőben

Foci vb 2026
45 perce

Elkezdődött a második félidő az ausztrálok és az egyiptomiak meccsén

Foci vb 2026
1 órája

Magyar arany és ezüst a szervátültetettek Európa-bajnokságán

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik