Póker: tovább kell várni a hazai legalizációra

2009.05.15. 01:21
Címkék
A póker hazai helyzetét rendezni igyekvő törvénymódosítási javaslatot nem támogatta hét eleji ülésén az Országgyűlés költségvetési bizottsága. Az egy héttel ezelőtt dr. Juhászné Lévai Katalin, Halmai Gáborné és Keller László szocialista képviselők által benyújtott javaslat szerint a jövőben már pókertermek is szervezhetnének legálisan készpénzes, illetve versenyjátékot, a nyeremények adómentesek lennének, az adókötelezettség minden esetben a termet terhelné.
Az NSO Póker rovatának szakmai partnere a poker24.hu.
Az NSO Póker rovatának szakmai partnere a poker24.hu.
A törvénymódosítás ugyanakkor szabályozná a pókertermek működését, legalább öt, de legfeljebb tíz asztalt működtethetnének, a készpénzes játékokban 25 ezer forint lenne a maximális beszálló, míg versenyeken 20 ezer forint a maximális nevezési összeg.

Azonban a javaslatot nem fogadta el az Országgyűlés költségvetési bizottsága, így továbbra is várni kell a póker hazai helyzetének rendezésére. A javaslat egyik beterjesztője, Keller László meglepődött a bizottság döntésén, ugyanakkor biztos benne, hogy törvény születik az elmúlt héten beterjesztett javaslatból.

A Poker24.hu legfrissebb híre: 3 verseny, 63 ezer dollár!
Legfrissebb hírek

Gyász: huszonöt évesen meghalt a West Brom korábbi játékosa

Minden más foci
8 perce

Új idény, új frizura – Erling Haaland hajkoronája már a múlté

Angol labdarúgás
28 perce

Alexander Zverev kevés esélyt lát arra, hogy az Allianz Arénában játsszon

Tenisz
36 perce

Átrok Zalán: Először szereztem két gólt felnőtt játékosként egy meccsen

Légiósok
1 órája

Mourinho fél évvel ezelőtt még erősen kritizálta, most viszont megvédte Viníciust

Spanyol labdarúgás
1 órája

Supka Attila kisvárdai edzőként először a DVSC ellen

Labdarúgó NB I
1 órája

Sydney-i maratoni: tévedésből a müncheni stadion képe került az emlékéremre

Atlétika
2 órája

Hivatalossá vált Darwin Núnez klubváltása

Minden más foci
2 órája