A metrón utaztatta aranyérmét Venezuela olimpiai bajnoka

Vágólapra másolva!
2012.08.04. 14:52
null
(fotó: mirror.co.uk)
Címkék
A 26 éves Ruben Limardo augusztus 1-jén történelmi jelentőségű olimpiai aranyérmet nyert hazájának: 1968 óta a férfi egyes párbajtőröző Venezuela első, összesítésben pedig második olimpiai bajnoka. A nemzeti hős az ExCel Csarnokban aratott sikere után rendhagyó (mondhatni underground) útvonalat választott az olimpiai faluba való visszatérésre: a londoni metró szerelvényeit vette igénybe az utazáshoz.

A fellegekben járt, mégis a föld alatt utazott: a venezuelai csapattársaival London mélyén kalandozó Limardo mosolyogva pózolt a meglepetéstől megdöbbent utastársaival a metrókocsiban.

(Fotó: london-underground.blogspot.hu)
(Fotó: london-underground.blogspot.hu)

Limardo fotója fénysebességgel járta körbe az internetet, egy szemtanú így nyilatkozott: „Nem mindennapi élmény volt. Egy fiatal fiú hirtelen felszállt a metróra egy olimpiai aranyéremmel a nyakában. Megkérdeztem ki ő, erre szerényen azt válaszolta: egy vívó vagyok Venezuelából. Kiosztott pár autogramot, fotózkodott az utasokkal, majd leszállt a metróról.″

Legfrissebb hírek

Férfi kézilabda BL: PPD Zagreb–Szeged

Kézilabda
22 perce

Elkészült a női divízió 1/A jégkorong-világbajnokság programja

Jégkorong
1 órája

Lábát törte a szuperóriás-műlesiklás olasz vb-győztese, kérdéses az olimpiai indulása

Téli sportok
1 órája

NB I: négy meccsre tiltották el az újpesti labdaszedőt fellökő Gróf Dávidot

Labdarúgó NB I
1 órája

Ideiglenes kapitánnyal próbálják meg kiharcolni a vb-pótselejtezőt a csehek

Foci vb 2026
1 órája

Fotók: minden idők legjei – veterán birkózó-világbajnokság

Képes Sport
1 órája

Az OKC címvédését elsősorban a Cleveland és a Denver akadályozhatja meg 

Amerikai sportok
2 órája

Női kézilabda NB I: a Győrt és az FTC-t is megbüntették a rangadón történtek miatt

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik