A brit Wiggins jól beszívott, úgy ünnepelte aranyát

2012.08.02. 11:29
null
Bradley Wiggins itt aranyat csókolgat, este a poharat emelgette a szájához.
Címkék
A brit csapat első aranyát szerző Bradley Wiggins nagyon boldog volt, hiszen ezzel összesen már a negyedik aranyánál tart. Jó napja volt ez neki is, meg a hazaiaknak is, ezért úgy érezte, megérdemel egy kis lazítót is.

„Hát igen, jó kis nap volt, alaposan leittam magamat, és rendkívül megérintett a sok üzenet, amelyet kaptam. Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon megható volt" – üzente a kerékpáros egyéni időfutamot megnyerő Wiggins csütörtök reggel.

Egyes források szerint vodka-tonikot szürcsölgetett, amelynek aztán kellő hatása is lett. Mondjuk az utóbbi időben nem sok ideje volt bárokban üldögélni, hiszen az olimpia előtt sokáig nagyon kemény erőpróbát teljesített, hiszen megnyerte a Tour de France-ot. Most azonban már kiengedhette a gőzt, és lehet, hogy napokig engedi még...

Legfrissebb hírek

Férfi kézi: Tatabányán folytatja a Fradi fiatal beállója

Kézilabda
4 perce

„Nincsenek már szavak” – az argentin sajtó Messit ünnepli a rekorddöntés után

Foci vb 2026
7 perce

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
20 perce

NB I 2026–2027, PROGRAM, EREDMÉNYEK

Labdarúgó NB I
32 perce

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
34 perce

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
48 perce

Strandkézi-vb: Tunézia legyőzésével kezdett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája

MotoGP: Marc Márquez szerződést hosszabbított a Ducatival

Egyéb autó-motor
1 órája
Ezek is érdekelhetik