Nincsenek veszélyben olimpikonjaink nyugodt londoni éjszakái

Vágólapra másolva!
2012.07.17. 17:04
null
(Fotó: sports.yahoo.com)
Címkék
Egy élete megmérettetésére készülő sportoló teljesítményének maximalizálásához elengedhetetlen a pihentető és nyugodt éjszakai alvás, a londoni olimpiai faluban azonban irreálisan rövid fekvőhelyeket helyeztek el, de ez nem befolyásolja majd a sztenderd ágyméretnél magasabb olimpikonjaink éjszakai nyugalmát.

Az olimpia ágyak 173 cm-es hosszúsága első ránézésre – és másodikra is – igen rövidnek tűnik, ezt a méretet egy átlagos férfi sportoló magassága is bőven meghaladja. Nagy László, Kásás Tamás vagy Kiss Dániel aligha férne el egy ekkora fekvőhelyen, de Molnár Zoltán, a magyar olimpiai küldöttség csapatvezetője első Londonban töltött napja után mindenkit megnyugtatott, kifogástalan lesz sportolóink elszállásolása.

„Minden küldöttség annyi, az átlagmérettől eltérő ágyat rendelhet, amennyit csak szeretne. Nekünk ötven ilyenre van szükség, ezeket szerdán rakják be a szobákba" - nyilatkozta kedden az MTI-nek a MOB főtitkára.

 

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Liverpool–Atlético Madrid, Bayern München–Chelsea a BL-ben

Minden más foci
4 órája

A 100. liverpooli mérkőzésére készül Szoboszlai Dominik; Halász Bence ismét világbajnoki bronzérmes

E-újság
4 órája

Krumplitest helyett – Deák Zsigmond jegyzete

Atlétika
4 órája

Sajtóérdektelenség – Mohai Dominik publicisztikája

Európa-konferencialiga
4 órája

Angol Ligakupa: megszerezte idénybeli első gólját, de kiesett a Villa, tovább menetel a Grimsby

Angol labdarúgás
4 órája

Mbappé két büntetőt is gólra váltott, a Real Madrid legyőzte a Marseille-t

Bajnokok Ligája
4 órája

A Qarabag idegenben kétgólos hátrányból győzte le a Benficát

Bajnokok Ligája
5 órája

Nyolcgólos mérkőzéssel nyitotta BL-idényét a Juventus és a Dortmund

Bajnokok Ligája
5 órája
Ezek is érdekelhetik