Milan: Berlusconi visszautasította a PSG mesés ajánlatát

2012.06.14. 13:11
Címkék
Mint arról már beszámoltunk, az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan brazil hátvédjét, Thiago Silva a francia élvonalbeli Paris Saint-Germainbe szeretné leigazolni. A klub ügyvezető igazgatója, Adriano Galliani szerdán Párizsba utazott, hogy lezárja a tárgyalásokat, ám Silvio Berlusconi végül elutasította a PSG46 millió eurós ajánlatát.

Galliani szerda este repült vissza Olaszországba, miután tárgyalásokat folytatott a PSG sportigazgatójával, a korábbi brazil válogatott labdarúgó Leonardóval a 27 éves védő Thiago Silva esetleges átigazolásával kapcsolatban, majd a klub elnökével, Silvio Berlusconival egyeztetett.

Az átigazolási hírt követően a Milan több játékosa, Antonio Cassano, Kevin-Prince Boateng is felszólalt a brazil védő megtartása érdekében, amelynek úgy látszik, meglett az eredménye.

„Silvio Berlusconi nem kívánja eladni Thiago Silvát a PSG-nek” – nyilatkozta Galliani a Sky Sport Italiának.

Legfrissebb hírek

Sorozatban 13. hazai meccsét nyerte meg a Real Madrid a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
12 perce

Tóth Alex: A játék most különösen fontos lenne nekem; Németh Krisztián: Jó érzéssel hagyok fel a labdarúgással

E-újság
15 perce

A szlovákok négyet kaptak Pozsonyban Koszovótól a vb-pótselejtezőn, az írektől ezúttal elpártolt a szerencse

Foci vb 2026
30 perce

A rossz csapat – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
32 perce

Az olaszok hozták a kötelezőt; a svédeket Gyökeres mesterhármassal lőtte tovább a vb-pótselejtezőben

Foci vb 2026
35 perce

Mbappé betalált, még emberhátrányban is legyőzte Franciaország Brazíliát az Egyesült Államokban

Minden más foci
49 perce

Műkorcsolya-vb: ötödik a Pavlova, Sviatchenko páros

Téli sportok
1 órája

Littler egymás után dobott két big fishsel nyerte meg a darts PL berlini állomását

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik