Inter: Sneijder vérszegénységben szenved és kimerült

2010.11.10. 16:29
null
Sneijder kimerülten is játszana - <br />túl sok a sérült (Fotó: Reuters)
Címkék
Az Internazionale holland k&ouml;z&eacute;pp&aacute;ly&aacute;sa, Wesley Sneijder bejelentette, v&eacute;rszeg&eacute;nys&eacute;gben szenved, amely k&ouml;zrej&aacute;tszott benne, hogy el&aacute;jult szombaton az &ouml;lt&ouml;zőben.

A 26 éves játékos a holland De Telegraafnak adott nyilatkozatában elmondta, a Serie A, a Bajnokok Ligája és a világbajnokság küzdelmei miatt merült ki az év végére.

„Vérszegénységem van, de nincs semmi gond. Az első félidőben rázott a hideg, és minden porcikám fájt – mondta Sneijder. – Meglátogattam egy kardiológust, hogy ellenőrizze a vérnyomásom, aztán elmentem Hollandiába is második szakvéleményért. A vizsgálatok kimutatták, hogy vérszegénységben szenvedek, és elfáradt a testem. Szükségem van pihenésre, de jelenleg nem igazán tudom magára hagyni a csapatot, így is túl sok sérültünk van a középpályán.”

Sneijdert a ma esti Lecce elleni ütközetre nem nevezte az Inter, de a hét végi milánói derbin várhatóan játszani fog.

Az Internek az utóbbi hetekben „elfogytak" a középpályásai, de Rafa Benítez, a fekete-kékek edzője kedden elmondta: bízik abban, hogy az AC Milan elleni derbin Esteban Cambiasso és Dejan Sztankovics is bevethető lesz, lassan pedig Thiago Motta is felépül.

A védősorból hónapokra kiesett a Brescia ellen súlyos térdsérülést szenvedett Walter Samuel, aki közel négyórás, bonyolult műtéten esett át.

 

 

Legfrissebb hírek

Először esett három gól az első „taktikai reklámszünet” előtt ezen a vb-n

Foci vb 2026
11 perce

Jérémy Doku helyett Saelemaekers kezd a belgáknál Irán ellen

Foci vb 2026
13 perce

Nyíltvízi úszó ob: Sárkány Zalán triplázott

Úszás
17 perce

Yamal és Oyarzabal 24 perc alatt lerendezte Szaúd-Arábiát, könnyedén nyertek a spanyolok

Foci vb 2026
31 perce

Végeredmény: Spanyolország–Szaúd-Arábia 4–0

Foci vb 2026
40 perce

Koszovó legyőzése után elődöntőt játszik a női röplabda-válogatott

Röplabda
45 perce

Asztalitenisz: német és román győzelem a kolozsvári U21-es Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

Yamal betalált, Oyarzabal duplázott, (ön)gólvideók a spanyolok meccséről

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik