Felkészülés: Pato és Kaká betalált, David Beckham maradna

2009.02.05. 01:05
Címkék
Felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott egymással a skót Rangers és az olasz AC Milan. A találkozó után David Beckham megjegyezte: szívesen maradna a piros-feketéknél kölcsönszerződése lejárta után is.
David Beckham
Fotó: Reuters
David Beckham
David Beckham
Fotó: Reuters
David Beckham

„A Los Angeles Galaxyval van szerződésem, de a vágyam az, hogy a Milanban maradjak. Remélem, hogy a két klub megegyezik egymással a jövőmről, mert nagyszerűen érzem magam a klubnál Ha a jövőben is a Milanban játszanék, segítene, hogy továbbra is magas szinten futballozzak, s hogy játszhassak az angol válogatottban” – nyilatkozta a Rangers elleni felkészülési találkozó után a Milan középpályása, David Beckham.

„Remekül éreztem magam az este folyamán. Újra átélhettem a brit futball hangulatát, amelyben felnőttem” – tette hozzá az angol játékos.

A találkozón egyébként hatvan percig kevés említésre méltó esemény történt, az utolsó fél órára azonban felpörögtek az események, s végül 2–2-es végeredmény született.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

EREDMÉNY
Rangers (skót)–AC Milan (olasz) 2–2 (Beasley 64., Papacs 82., ill Pato 69., Kaká 77.)
Legfrissebb hírek

Hátrányban a címvédő a sznúker-vb-n

Egyéb egyéni
1 perce

Szucsánszki Zitát elbúcsúztatták Esztergomban, ahol a FTC örülhetett a rangadó után

Kézilabda
19 perce

Jégkorong-vb: keretszűkítés után 31 játékos maradt a magyar válogatottban

Jégkorong
31 perce

Téli olimpia: Párizsban vagy Lyonban lehet a hokitorna a nizzai vétó miatt

Téli sportok
43 perce

Videó: Szucsánszki Zita könnyek között köszönt el a szurkolóktól

Kézilabda
1 órája

Tim Campbell marad a Volánnál – hivatalos

Jégkorong
1 órája

Úszás: nyílt vízi ifisikerek Ibizán

Utánpótlássport
1 órája

José Mourinho rázhatja gatyába nyártól a Real Madridot – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik