MU: a társak szerint Nani, a szurkolóknál Chicharito az év legjobbja

Vágólapra másolva!
2011.05.19. 16:10
Címkék
A csapattársak a portugál Nanit, a szurkolók pedig a mexikói Javier Hernándezt választották meg az idény legjobb játékosának a Manchester Unitednél.

Nani kilenc góllal és 18 gólpasszal segítette története 19. angol bajnoki címéhez a „vörös ördögöket”, ezzel érdemelte ki társai elismerését.

„Ez volt a legkiegyensúlyozottabb idényem az Old Traffordon – mondta szűkszavúan a 24 éves Nani, aki egy százalékkal maradt el Chicharitótól a szurkolók szavazásán. – Minden itt töltött szezonomban fejlődtem, ez az évad pedig fantasztikus volt. Több gólt és gólpasszt jegyeztem, mint tavaly, és bár elégedett vagyok, jövőre még többet akarok elérni.”

A 13 gólos Hernández a szurkolók szavazatainak 21 százalékát kapta meg.

„Életem álma teljesült, amikor aláírtam a szerződésemet, és tisztában voltam vele, hogy a tartalékcsapatban fogok játszani, és néha, egy-egy tét nélküli meccsen kapok néhány percet az első csapatban – mondta szerényen Chicharito. – Köszönöm a mesternek és a társaimnak, hogy ennél több lehetőséget kaptam.”

 

Legfrissebb hírek

Rali ob: Turánék csalódottak, de büszkék is idei teljesítményünkre

Egyéb autó-motor
11 perce

Gálfi után Bondár is továbbjutott a pekingi selejtezőben

Tenisz
12 perce

Hosszútávú gyorsaságimotoros-vb: Kovács Bálint kategóriagyőztes és összetett dobogós

Egyéb autó-motor
24 perce

Szécsi Zoltán a sydney-i olimpiáról: Tudtuk, mit vittünk véghez, de fogalmunk sem volt, hogy ez mit jelent

Vízilabda
32 perce

Kós Hubert két számban győzött Mexikóban

Úszás
40 perce

A PSG kilenc jelöltjéből csak három lesz jelen az Aranylabda-gálán

Francia labdarúgás
49 perce

IPC-tisztújítás: megválasztása esetén az egyensúlyra törekedne Szabó László

Egyéb egyéni
50 perce

Tíz éve állított fel négy Guinness-rekordot egy meccsen Lewandowski

Német labdarúgás
58 perce
Ezek is érdekelhetik