Anglia: Capello megígérte, Sturridge kezdeni fog a svédek ellen

Vágólapra másolva!
2011.11.13. 21:01
Címkék
Fabio Capello, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya azt nyilatkozta, hogy Daniel Sturridge kezdeni fog kedden a svédek elleni felkészülési mérkőzésen. Az olasz szakember leszögezte, folytatni kívánja azoknak a fiataloknak a kipróbálását, akiknek esélyük lehet arra, hogy kiharcolják a helyüket az Európa-bajnokságra utazó keretben.

Capello a szombati, spanyolok elleni 1–0-s győzelem alkalmával két fiatal újoncot is avatott a csereként beállt Kyle Walker (21 éves) és Jack Rodwell (20) személyében, míg a még csak 19 esztendős Phil Jones kezdőként immár második válogatottságát jegyezhette. Sturridge szintén újoncként léphet majd pályára a keddi skandináv ellenféllel szemben.


„Tudnom kell, hogy mennyit is érnek ezek a játékosok, amikor a Wembleyben játsszanak, mert itt mindegyik labdarúgó számára nagy a nyomás” – magyarázta az angolok kapitánya.

Legfrissebb hírek

Philipsen a Tour után a Vuelta nyitószakaszát is megnyerte

Kerékpár
10 perce

Schmidt Ádám is megszólalt a magyar kajak-kenusok eddigi vb-szerepléséről

Kajak-kenu
13 perce

Ligue 1: Pierre-show, Aubameyang duplázott, Höjbjerg is betalált a Marseille-ben

Francia labdarúgás
21 perce

Újabb újonc játékvezető kap mérkőzést az NB I-ben

Labdarúgó NB I
31 perce

Eberechi Eze az Arsenalban folytatja – hivatalos

Angol labdarúgás
1 órája

Idegenben kapott ki az Aston Villa; a Bournemouth otthon tartotta a három pontot

Angol labdarúgás
1 órája

Felkészülés: magabiztos győzelmet aratott a Veszprém a Wisla Plock ellen

Kézilabda
1 órája

Az Újpest közleményt adott ki arról, hogy miért nincs ott a keretben a portugál védő

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik