Találatok a ZF-Eger címkére

Találatok száma: 293

Férfi vízilabda ob I: az OSC rangadót nyert Szolnokon

2023-01-28 17:38:05

A Honvéd és a Vasas is magabiztosan nyert, az Eger 9–8-ra győzte le az UVSE-t a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger Vasas vízilabda UVSE Szolnoki Dózsa OSC

Női vízi ob I: ötgólos előny az első negyedben, az Eger legyőzte a Szentest

2023-01-26 16:48:00

Sorozatban negyedik győzelmét aratta a Tigra-ZF-Eger a női vízilabda ob I 10. fordulójában, méghozzá a Valdor-Szentes otthonában (9–15).

női vízilabda ob I ZF-Eger Szentes női vízilabda

Női vízi Eurokupa: az FTC nyerte a magyar rangadót, vereséggel zárt a Eger

2023-01-15 11:36:24

Az FTC 10–8-ra nyert az UVSE ellen a női vízilabda Eurokupa csoportküzdelmeinek vasárnapi zárófordulójában, míg az Eger nagy csatában, 12–11-re kikapott a házigazda görög Ethnikosz Pireusztól

női vízilabda Európa-kupa ZF-Eger UVSE FTC-Telekom

Női vízi Ek: kiütötte máltai ellenfelét az Eger, továbbjutott az FTC

2023-01-14 23:09:08

Az Eger, az UVSE és az FTC is nyert szombaton a női vízi Eurokupa csoportkörében.

női vízilabda Eurokupa női vízilabda női vízi Ek női vízi ZF-Eger UVSE

Női vízilabda: válogatott klasszisokkal erősített az Eger

2022-07-22 15:47:23

Világbajnoki ezüstérmes játékosok érkezését jelentette be a Magyar Kupában címvédő ZF-Eger női vízilabdacsapata: a következő idényben Szilágyi Dorottya és Parkes Rebecca is a hevesi gárdát erősíti majd.

női vízilabda ZF-Eger Tóth Kálmán Szilágyi Dorottya Parkes Rebecca Biros Péter

Férfi vízi ob I: újabb sikerével a Kaposvár lett a 9.

2022-05-04 21:02:13

A Kaposvári VK szerezte meg a magyar férfi vízilabda-bajnokság 9. helyét, miután 16–10-re legyőzte a Tigra-ZF-Eger együttesét, így a pontversenyben 9:3-ra nyert az egyik fél hetedik pontjáig tartó párharcban.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger Kaposvári VK

Férfi vízilabda ob I: Egerben nyert a Kaposvár

2022-04-28 22:06:03

A Kaposvár 9–8-ra nyert Egerben a férfi vízilabda-bajnokság csütörtöki játéknapján, a kilencedik helyért zajló párharc első mérkőzésén.

Férfi vízi ob I: az UVSE meglepte az egri csapatot

2022-01-12 17:06:18

Az UVSE meglepetésre 10–7-re legyőzte az Egert a férfi vízilabda ob I 14. fordulójának szerdai játéknapján. A fővárosi találkozón sokáig fej fej mellett haladtak a csapatok, a hazaiak a harmadik negyedben ugrottak meg. Az esti programban a BVSC és a Vasas is érvényesítette a papírformát, mindkét fővárosi csapat öt góllal nyert hazai medencében.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger UVSE Méhes Jenő

Férfi vízilabda ob I: győzött a Szolnok és a Ferencváros

2021-10-30 17:21:26

A Szolnoki Dózsa magabiztos győzelmet aratott az Eger felett a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján. A Ferencváros szorosabb mérkőzésen győzött a Szeged vendégeként. A Miskolc az UVSE-t, a Vasas a Szentest győzte le. A Pécs az ötgólos Keresztúri Márton vezérletével 12-10-re legyőzte a vendég Honvédot.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger Szolnoki Dózsa

Férfi vízi MK: a címvédő FTC öt góllal nyert Egerben

2021-10-15 18:07:14

A címvédő Ferencváros öt góllal nyert az Eger vendégeként a BENU férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének pénteki játéknapján. A zöld-fehéréknél Varga Dénes és Vámos Márton is háromszor volt eredményes – írja az MTI.

férfi vízilabda Magyar Kupa ZF-Eger Vasas vízilabda Szeged vízilabda FTC-Telekom Waterpolo

Férfi vízi ob I: hibátlan maradt az FTC, botlott a Vasas

2021-09-24 21:05:26

A Ferencváros 17–11-re legyőzte az Egert, míg a Vasas 9–9-es döntetlent játszott a Honvéddal a férfi vízilabda ob I 3. fordulójában pénteken.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ZF-Eger FTC-Telekom Budapesti Honvéd A-Híd VasasPlaket

Férfi vízi ob I: Manhercz Krisztián vezette győzelemre az OSC-t

2021-04-28 13:20:26

A hat gólt szerző Manhercz Krisztián vezetésével 16–11-re nyert az OSC az Eger vendégeként a férfi vízilabda ob I 29. fordulójában.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger Tatabánya vízilabda OSC BVSC vízilabda

Férfi vízi ob I: megszorongatta a Szolnokot, de kikapott a Vasas

2021-04-14 15:17:19

A Vasas hatalmas küzdelemre kényszerítette a listavezetőt, de a végén a szolnokiak örülhettek a győzelemnek a férfi vízilabda ob I szerdai játéknapján.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ZF-Eger Vasas vízilabda Szolnoki Dózsa PVSK

Férfi vízi ob I: nyert a Honvéd és az FTC; ikszelt az Eger

2021-02-03 13:23:44

A férfi vízilabda ob I 19. fordulójában a Szeged hazai pályán 15–10-re nyert a KSI ellen, míg a Budapesti Honvéd SE 13–7-re legyőzte idegenben a Tatabányát. Az Eger és a Miskolc 10–10-es döntetlent játszott egymással.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ZF-Eger TVSE SZVE PannErgy-Miskolci VLC

Férfi vízi ob I: egygólos FTC-győzelem Szegeden

2021-01-23 12:38:05

A férfi vízilabda ob I 17. fordulójában a Ferencváros 9–8-ra győzött Szegeden. A KSI hazai pályán 17–5-re kikapott az OSC-től, a Honvéd Debrecenben, az Eger Kaposváron nyert.

férfi vízi ob I ZF-Eger Szeged vízilabda OSC KSI FTC vízilabda

Férfi vízilabda ob I: Egerben nyert a Budapesti Honvéd

2020-11-08 17:55:42

A férfi vízilabda ob I 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a Budapesti Honvéd idegenben 17–13-ra legyőzte az Egert.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ZF-Eger Budapesti Honvéd

Férfi vízilabda ob I: öt góllal nyert a BVSC az Eger otthonában

2020-10-14 15:55:56

Idegenben 11–6-ra nyert a BVSC Zugló a ZF-Eger ellen a férfi vízilabda ob I harmadik fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A vendégek legjobbja a kapus, Györke Zsolt volt.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger BVSC-Zugló

Férfi vízilabda MK: a Szolnoki Dózsa simán megverte az Egert

2020-07-31 21:41:56

A férfi vízilabda Magyar Kupában a Szolnoki Dózsa 17–5-re legyőzte a Szentest, a ZF-Eger 22–12-re kiütötte a KSI-t. Az esti rangadón a Szolnok 15–9-re megverte az Egert.

vízilabda férfi vízilabda Magyar Kupa férfi vízilabda MK ZF-Eger Szolnoki Dózsa Szentes

Férfi vízi ob I: az építkezés éve – keretet hirdetett az Eger

2020-07-17 16:09:47

Keretet hirdetett a ZF-Eger, amelynek férfi és női csapatát is új edző irányítja, Biros Péter pedig szakmai igazgatóként dolgozik tovább.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger Szilágyi Péter Petrovai Márton Biros Péter

Vízilabda: középcsapat lehet az Eger, nyolcan biztosan távoznak

2020-05-26 10:51:52

A kormányzati támogatással megmenekülő ZF-Eger középcsapat lehet a következő idényben, miután már nyolc játékos távozása biztos.

vízilabda férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ob I ZF-Eger Szécsi Zoltán Eger vízilabda