Találatok a San Francisco 49ers címkére

Találatok száma: 265

NFL: szenzációsan hajrázott a Cowboys; Burrow harmadszor is legyőzte Mahomest

2022-12-05 07:19:28

Az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi játéknapjának késő délutáni mérkőzésein még nagyobb izgalmak voltak, mint a kora délutáni idősávban. A vasárnap esti mérkőzés pedig olyan eredményt hozott, amilyen még nem született az NFL történetében.

amerikai futball amerikai foci Seattle Seahawks San Francisco 49ers NFL Miami Dolphins

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

2022-11-28 07:25:19

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

Seattle Seahawks San Francisco 49ers Philadelphia Eagles New Orleans Saints NFL-alapszakasz NFL 2022

NFL: Garoppolo volt a hős, Mexikóban nyert a 49ers

2022-11-22 08:16:34

A San Francisco 49ers 38-10-re nyert az Arizona Cardinals ellen a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. játékhetének hétfő esti zárómérkőzésén.

amerikai futball San Francisco 49ers NFL 2022 NFL Arizona Cardinals

NFL: Brady és a Bucs csak szenved, egyre mélyebben a Packers

2022-10-24 16:23:33

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójában Tom Brady és a Tampa Bay Buccaneers még csak touchdownt sem szerzett a Carolina Panthers ellen. A Green Bay Packers is egyre mélyebb gödörben van, a Washington Commanders védelme folyamatosan leparancsolta Aaron Rodgerséket harmadik kísérletnél. Könnyen lehet, hogy San Franciscóban az év cseréjét ejtették meg Christian McCaffrey megszerzésével.

amerikai futball Tom Brady Tampa Bay Buccaneers San Francisco 49ers NFL 2022 NFL

NFL: parádézott a Chiefs támadósora, szenvedős győzelmet aratott a Dolphins

2022-10-24 07:25:06

Habár tízpontos hátrányban is volt a Kansas City Chiefs, fölényes győzelmet aratott a 2019-es szezon bajnoka. A Miami Dolphinsban visszatért agyrázkódásából Tua Tagovailoa, a csapat pedig 16–10-re nyert a Pittsburgh ellen.

nfl San Francisco 49ers Pittsburgh Steelers New York Jets NFL Miami Dolphins

NFL: a Panthers sztárfutója San Franciscóba került

2022-10-21 09:27:44

Ahogyan azt az ESPN az éjszaka során közölte, Christian McCaffrey-t, a Carolina Panthers futóját a San Francisco 49ers csapatához cserélte a charlotte-i csapat. A kaliforniaiak ezzel egy veszélyes, de sérülékeny futóhoz jutnak hozzá, aki viszont nagyon jól illeszkedhet a vezetőedző, Kyle Shanahan elképzeléseihez.

San Francisco 49ers NFL Christian McCaffrey Carolina Panthers

NFL: a végjátékban kihagyott mezőnygóllal maradt veretlen az Eagles

2022-10-10 08:14:19

Az Arizona Cardinals által kihagyott mezőnygólnak köszönhetően őrizte meg veretlenségét az amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában a Philadelphia Eagles, míg a Baltimore Ravens hasonlóan izgalmas végjátékban egy utolsó másodperces hárompontossal győzte le a Cincinnati Bengalst. A San Francisco 49ers Carolinában, a Dallas Cowboys a Los Angeles Rams vendégeként tudott nyerni.

San Francisco 49ers Philadelphia Eagles NFL Los Angeles Rams Dallas Cowboys Cincinnati Bengals

NFL: feljelentette a pályára befutó szurkoló az SB-győztes játékost, amiért letarolta őt

2022-10-06 09:55:39

Mint arról beszámoltunk, San Francisco 49ers–Los Angeles Rams (24–9) mérkőzésen füstbombával a kezébe berohant a pályára egy szurkoló, akit a Rams veterán védője, a Seattle Seahawksszal Super Bowlt nyerő Bobby Wagner állított meg/terített le. A Los Angeles Times most arról ír, hogy a drukker feljelentést tett emiatt.

videó vicces videó amerikai futball San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams

Videó: Super Bowl-győztes védő tarolta le a pályára berohanó szurkolót

2022-10-04 15:03:00

Mint arról beszámoltunk, a 2022-es Super Bowl-győztes Los Angeles Rams 24–9-re kikapott hétfő éjjel a San Francisco 49erstől az NFL-alapszakasz 4. fordulójának záró mérkőzésén. A meccs egyik legszínesebb, legviccesebb jelenete az volt, amikor egy szurkoló füstbombával a kezébe a pályára rohant, s a Rams veterán védője, a Seattle Seahawksszal SB-győztes Bobby Wagner leterítette a földre. Íme!

NFL: a sztárelkapók brillíroztak, a 49ers legyőzte a címvédőt – videó

2022-10-04 07:36:13

A 2022-es Super Bowl-győztes Los Angeles Rams 24–9-re kikapott hétfő éjjel a San Francisco 49erstől az NFL-alapszakasz 4. fordulójának záró mérkőzésén.

San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams

NFL: húszpontos hátrányból, hosszabbítás után győzött Vegasban a Cardinals

2022-09-19 08:36:45

A félidőben még 20–0-ra a házigazda Las Vegas Raiders vezetett, de remek második félidei teljesítményével az Arizona Cardinals egyenlített, majd a hosszabbításban egy szerzett és visszahordott labdával 29–23-ra győzött a profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A Rams a Falconst, a 49ers a Seahawksot, a Broncos a Texanst, a Packers a Bearst, a Cowboys pedig – egy utolsó másodperces mezőnygóllal – a Bengalst győzte le.

amerikai futball Seattle Seahawks San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams Las Vegas Raiders

„Büszke magyar férfi vagyok!” – Jim Tomsula, a 49ers korábbi vezetőedzője

2022-07-16 22:57:32

Összesen tizenhárom évig edzős­ködött az NFL-ben, ebből egyet vezetőedzőként töltött a San Francisco 49ersnél Jim Tomsula, akinek apai dédszülei vándoroltak ki Magyarországról az Egyesült Államokba szerencsét próbálni – a magyarságtudat azóta is fontos alappillére a család életének.

San Francisco 49ers Pittsburgh NFL Jim Tomsula HFL

NFL: visszavonul minden idők harmadik legeredményesebb futója

2022-04-04 16:47:58

Befejezi pályafutását Frank Gore, a profi amerikaifutball-liga (NFL) legendás futójátékosa – közölte a Magyar Távirati Iroda.

amerikai sportok amerikai futball San Francisco 49ers NFL Frank Gore

NFL: San Franciscóból érkezik a Dolphins új vezetőedzője

2022-02-07 11:35:36

Mike McDaniel, a San Francisco 49ers eddigi támadókoordinátora lett az észak-amerikai profi amerikafutball-ligában (NFL) szereplő Miami Dolphins vezetőedzője – számolt be róla az MTI.

San Francisco 49ers Mike McDaniel Miami Dolphins

NFL: a 49erst legyőző Rams hazai pályán játszhat Super Bowlt

2022-01-31 08:56:29

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) Nemzeti főcsoportjának döntőjében a Los Angeles Rams 20–17-es győzelmet aratott a San Francisco 49ers felett. Ezzel Sean McVay tanítványai bejutottak a Super Bowlba, ahol a Cincinnati Bengalsszal csaphatnak össze – mégpedig hazai pályán.

Super Bowl 2021 Super Bowl San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams

NFL: csoportriválisok a Super Bowlért; a Bengals csodát tehet

2022-01-27 20:28:05

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) konferencia-elődöntőjében Joe Burrow-t hiába döngölték földbe a Tennessee Titans védői, így is keményen helytállt, s megnyerte a mérkőzést a Cincinnati Bengalsnak. Az ohióiak olyan tettet hajthatnak végre, amely korábban csak két csapatnak sikerült. Hosszú idő után ez lesz az első konferenciadöntő, amelyben nem lesz sem Tom Brady, sem Aaron Rodgers. A Los Angeles Rams legnagyobb mumusával és egyben csoportriválisával játszik a Super Bowlért.

amerikai futball Tom Brady San Francisco 49ers NFL 2022 Josh Allen Green Bay Packers

NFL: mezőnygóllal búcsúztatta a 49ers a Packerst

2022-01-23 08:13:25

Az NFL-divisional roundban a San Francisco 49ers a Green Bay Packerst búcsúztatva került az NFC-döntőbe, a Cincinnati Bengals pedig a Tennessee Titanst legyőzve jutott az AFC-döntőbe.

amerikai sportok amerikai futball Tennessee Titans San Francisco 49ers NFL Kansas City Chiefs

NFL: Mahomes rekordokat állított fel; a Bills a liga legjobbja?

2022-01-22 14:19:06

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) wild card körében Odell Beckham Jr. megmutatta, hogy nemcsak elkapni, hanem passzolni is képes. Patrick Mahomes tíz perc alatt lerendezte a Pittsburgh Steelerst, s közben rekordokat állított fel. Brady a listájáról újabb irányítót húzott ki, a Buffalo Bills pedig olyan verést mért a New England Patriotsra, amit Bill Belichick vezetőedző soha nem felejt el.

amerikai futball Tom Brady Tampa Bay Buccaneers San Francisco 49ers Patrick Mahomes NFL 2022

NFL: őrült hajrá! Így bukta el a fordítás lehetőségét a Cowboys – videó

2022-01-17 11:04:03

Mint arról beszámoltunk, a Dallas Cowboys már az első körben búcsúzott az NFL rájátszásából, miután 23–17-re kikapott hazai pályán a San Francisco 49erstől. A vereség mellett a meccs utolsó másodpercei aggaszthatják különösen a dallasiakat....

San Francisco 49ers NFL Dallas Cowboys

NFL: továbbment a 49ers; a KC visszavonultatta Big Bent

2022-01-17 06:31:05

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) rájátszásának első körében a Kansas City Chiefs a Pittsburgh Steelerst, míg a San Francisco 49ers a Dallas Cowboyst legyőzve jutott tovább.

San Francisco 49ers Pittsburgh Steelers NFL rájátszás NFL 2021 NFL Kansas City Chiefs