Találatok a Onsz Dzsabur címkére

Találatok száma: 17

Távolról indultak, messzire jutottak – 10 különleges szezont futó teniszező 2021-ből

2021-11-13 10:10:13

A teniszvilág a végletekig zaklatott 2020-as év után, ha nem is tökéletesen, de különösebb zökkenők nélkül abszolválja a 2021-es esztendőt. Öt férfi és öt női játékost választottunk ki azok közül, akik különleges szezont hagytak maguk mögött, s korábban biztosan kevesebben ismerték őket annál, mint amennyien most.

WTA Paula Badosa Onsz Dzsabur Leylah Fernandez Képes Sport Jannik Sinner

Tenisz: Garbine Muguruza nyerte a chicagói döntőt

2021-10-03 23:26:03

A második helyen kiemelt spanyol Garbine Muguruza nyerte meg az 565 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású chicagói kemény pályás női tenisztornát – közölte a Magyar Távirati Iroda.

WTA Onsz Dzsabur Garbine Muguruza Chicago

Wimbledon: Zverev kiesett, Federer győzött, vége a brit tiniálomnak

2021-07-05 19:32:45

A nőknél Ashleigh Barty, a férfiak Novak Djokovics is győzött a Wimbledonban zajló angol nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében, vagyis mindkét nem világelsője bekerült a legjobb nyolc közé. Nem tette ezt meg a nőknél a 20. kiemelt Cori Gauff, a 14. kiemelt, a Roland Garros női egyesét idén megnyerő Barbora Krejciková. A férfiaknál Fucsovics Márton győzelme a nap szenzációja.

Roger Federer Onsz Dzsabur Novak Djokovics Iga Swiatek Ashleigh Barty Alexander Zverev

Tenisz: Onsz Dzsabur nyerte meg a birminghami WTA-tornát

2021-06-20 17:42:21

A második helyen kiemelt tunéziai Onsz Dzsabur nyerte meg a Birminghamben rendezett 235 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztornát.

tenisz WTA Birmingham Onsz Dzsabur

Tenisz: meglepő ausztrál siker a charlestoni döntőben

2021-04-19 10:53:58

Az ausztrál Astra Sharma nyerte meg a vasárnap véget ért charlestoni salakpályás női tenisztornát – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Charleston Onsz Dzsabur Astra Sharma

Tenisz: Djokovics simán nyert, elődöntős New Yorkban

2020-08-27 00:36:12

A címvédő orosz Danyiil Medvegyev a negyeddöntőben búcsúzott a Cincinnatiből New Yorkba áthelyezett kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai játéknapján. Novak Djokovics két szettben legyőzte a német Jan-Lennard Struffot.

tenisz Onsz Dzsabur Novak Djokovics New York ATP

Aus. Open: a világelső Barty hátrányból fordítva jutott tovább

2020-01-26 10:59:41

Az Australian Open női egyesében a hazai közönség előtt játszó világelső ausztrál, Ashleigh Barty megszenvedett az amerikai Alison Riske elleni mérkőzésen, mire közel két óra alatt kiharcolta a továbbjutást három játszmában. A férfiaknál az amerikai Tennys Sandgren négy játszmában, három és fél óra alatt múlva felül a 12. helyen kiemelt olasz, Fabio Fogninit.

Onsz Dzsabur Australian Open Ashleigh Barty

Aus. Open: szenzáció! A 15 éves Gauff legyőzte a címvédőt!

2020-01-24 06:06:10

Nagy dolgok történtek az Australian Open pénteki játéknapján: a férfiaknál Fucsovics Márton továbbjutásáról itt olvashatnak bővebben, a nőknél azonban egy könnyekig meghatott volt világelső és két óriási meglepetés vitte a prímet: kiesett Serena Williams és a címvédő Oszaka Naomi is.

Serena Williams Oszaka Naomi Onsz Dzsabur Cori Gauff Caroline Wozniacki Australian Open

Tenisz: Kantonban kiemeltek, Szentpéterváron olaszok estek ki

2019-09-16 19:25:35

Mindkét hétfőn pályára lépett olasz versenyző búcsúzott a szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornától: a szabadkártyás Jannik Sinner a hatodik helyen kiemelt kazah Mihail Kukuskintól, Stefano Travaglia pedig a hetedikként rangsorolt francia Adrian Mannarinótól kapott ki két játszmában.

tenisz Stefano Travaglia Onsz Dzsabur Jannik Sinner Aljakszandra Szasznovics

Aus. Open: Babos Tímea elsírta magát a győzelem után

2019-01-14 08:59:57

A tunéziai Onsz Dzsabur ellen 7:6, 7:6-tal továbbjutó magyar teniszező mindenáron nyerni akart, a „csakazértis” hozzáállása hozta vissza a legnehezebb helyzetekből.

Onsz Dzsabur Babos Tímea Australian Open

Australian Open: Fucsovics és Darnyi kiszurkolta Babos sikerét

2019-01-14 06:40:27

Babos Tímea két rendkívül szoros játszmában 7:6, 7:6-ra legyőzte a tunéziai Onsz Dzsaburt az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság hétfői versenynapján, megszerezve idei első egyéni győzelmét.

Australian Open: Babos tunéziai, Fucsovics spanyol riválissal kezd

2019-01-10 08:41:33

A világranglista 65. helyén álló spanyol Albert Ramos-Vinolas ellen kezdi meg szereplését Fucsovics Márton az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyesének főtábláján. A nőknél Babos Tímea a tunéziai Onsz Dzsabur ellen lép pályára.

tenisz Onsz Dzsabur Fucsovics Márton Babos Tímea Australian Open Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: Monfils és Edmund is 6:3, 6:4-gyel készült a döntőre

2018-10-20 14:25:07

Az orosz Darja Kaszatkina nyerte meg a moszkvai kemény pályás női tenisztornát, a döntőben szetthátrányból fordítva győzte le a tunéziai Onsz Dzsaburt.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Onsz Dzsabur Kyle Edmund Julia Görges John Isner

Tenisz: tunéziai döntős a moszkvai női tornán

2018-10-19 19:05:39

A világranglista 101. helyén álló tunéziai Onsz Dzsabur döntőbe jutott a moszkvai női tenisztornán.

WTA Onsz Dzsabur ATP

Tenisz: „Aggódom. Nem tudtam játszani” – feladta meccsét a világelső

2018-09-30 16:10:02

Kiújuló hátsérülése miatt feladta első fordulós mérkőzését a pekingi kemény pályás női tenisztornán a világelső Simona Halep, aki a 31 perc alatt 6:1-re elveszített első játszma után nyújtott kezet a tunéziai Onsz Dzsaburnak.

tenisz Simona Halep Onsz Dzsabur

Tenisz: Babos visszavágott, már a négy között Torontóban

2013-11-01 22:02:01

A torontói női ITF-verseny negyeddöntőjében az 1. helyen kiemelt Babos Tímea döntő játszmában legyőzte a tunéziai Onsz Dzsaburt, így bejutott a négy közé.

Babos Tímea Onsz Dzsabur tenisz

Tenisz: 6:3, 4:1-re vezetett a tunéziai, amikor feladta

2013-07-26 17:07:32

Pályafutása során először jutott jutott WTA-torna elődöntőjébe a lengyel Magda Linette, igaz, ehhez ellenfele balszerencséje is kellett. A szabadkártyás tunéziai teniszező, Onsz Dzsabur ugyanis 6:3, 4:1-re vezetett ellene, amikor sérülés miatt feladni kényszerült a mérkőzést a Bakiban zajló kemény pályás verseny negyeddöntőjében.