Találatok a Onsz Dzsabur címkére

Találatok száma: 36

Tenisz: Swiatek és Dzsabur biztosította részvételét a vb-n

2022-09-13 16:54:51

A világelső Iga Swiatek és a második helyen álló Onsz Dzsabur biztosította a helyét az évzáró női tenisz-világbajnokságon.

tenisz női tenisz WTA-világbajnokság WTA Onsz Dzsabur Iga Swiatek

US Open: a fiatal győztesek garantálják a tenisz fényes jövőjét

2022-09-12 21:11:39

Vasárnap véget ért az amerikai nemzetközi teniszbajnokság, s a US Open több szempontból is történelmet írt. A férfiaknál Carlos Alcaraz begyűjtötte első Grand Slam-tornagyőzelmét, s ezzel 19 éves és 4 hónapos korában a valaha volt legfiatalabbként a világranglista élére ugrott. A nőknél pedig a világranglista-vezető Iga Swiatek első lengyelként tudott a tengerentúli GS-tornán diadalmaskodni.

tenisz US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek Casper Ruud Carlos Alcaraz

US Open: Swiatek a mentális erejét emelte ki a döntő után

2022-09-11 09:58:59

Elsősorban mentális erejét emelte ki Iga Swiatek az után, hogy Onsz Dzsaburt legyőzve megnyerte a női egyest az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek

US Open-döntő: nem egymást, magukat kellett legyőzni

2022-09-10 16:24:48

A New Yorkban megrendezett tenisztorna, a US Open női egyes döntőjében a világelső, kétszeres Grand Slam-győztes lengyel Iga Swiatek két játszmában legyőzte a második GS-döntőjében szereplő tunéziai Onsz Dzsaburt.

online! közvetítés US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek

US Open: szetthátrányból nyerve jutott döntőbe a női világelső

2022-09-09 06:51:36

A női világranglistát vezető első kiemelt lengyel Iga Swiatek és a tunéziai Onsz Dzsabur jutott a 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás amerikai tenisztorna, a US Open döntőjébe a nőknél.

női tenisz US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek Caroline Garcia Arina Szabalenka

US Open: nincs megállás, a 18 éves Gauff már a nyolcban

2022-09-05 07:46:13

Az amerikai tinédzser, Coco Gauff két szoros játszmában legyőzte (7:5, 7:5) a kínai Csang Suajt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) magyar idő szerint vasárnap késő esti programjában, és karrierje során először bejutott a verseny negyeddöntőjébe.

US Open Onsz Dzsabur Cori Gauff Ajla Tomljanovic

US Open: Gálfi Dalmának nem volt esélye Kugyermetova ellen

2022-09-02 18:56:07

Gálfi Dalmának nem sikerült bejutnia az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának nyolcaddöntőjébe: a magyar játékos 6:2, 6:0-ra kikapott a 18. helyen kiemelt orosz Veronyika Kugyermetovától a US Open 3. fordulójának magyar idő szerint péntek esti programjában. Pénteken Bondár Anna és Greetje Minnen magyar, belga párosa is alulmaradt, így befejezte szereplését.

Veronyika Kugyermetova US Open Onsz Dzsabur Gálfi Dalma Bondár Anna

Wimbledon: Még nem állok készen, hogy bajnok legyek – Dzsabur

2022-07-10 12:08:19

Saját bevallása szerint még nem áll készen a Grand Slam-tornagyőzelemre Onsz Dzsabur, aki szombaton szettelőnyről kapott ki a kazah Jelena Ribakinától a wimbledoni teniszbajnokság női fináléjában.

női tenisz Wimbledon Onsz Dzsabur Jelena Ribakina

Szetthátrányból felállva Ribakina nyerte meg a wimbledoni tornát

2022-07-09 14:20:23

A kazah Jelena Ribakina 3:6, 6:2, 6:2-re legyőzte a világranglista 2. helyezett tunéziai Onsz Dzsaburt a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének döntőjében, ezzel ő lett az első kazah GS-győztes egyesben.

női tenisz Wimbledon Tunézia Onsz Dzsabur Kazahsztán Jelena Ribakina

Wimbledon: Dzsabur első észak-afrikai teniszezőként döntős

2022-07-07 16:16:31

A Londonban zajló füves pályás Grand Slam-viadal női egyesének elődöntőjében Onsz Dzsabur három játszmában (6:2, 3:6, 6:1) legyőzte jó barátnőjét, Tatjana Mariát, ezzel pedig első észak-afrikai és arab nőként bejutott egy Grand Slam-torna döntőjébe.

tenisz női tenisz Wimbledon Tatjana Maria Onsz Dzsabur

Wimbledon: Tatjana Maria és Onsz Dzsabur is elődöntős

2022-07-05 16:25:19

A wimbledoni füves pályás teniszbajnokság női mezőnyében, a negyeddöntő német összecsapásán Tatjana Maria legyőzte Jule Niemeiert, késő délután pedig a tunéziai Onsz Dzsabur múlta felül Marie Bouzkovát, így mindketten bejutottak az elődöntőbe.

Wimbledon Tatjana Maria Onsz Dzsabur Jule Niemeier

Tenisz: Fucsovics 59.; a nőknél már Dzsabur a 2. a világranglistán

2022-06-27 10:51:49

Legjobb magyarként Fucsovics Márton két helyet rontva az 59. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A nőknél a tunéziai Onsz Dzsabur karriercsúccsal a második helyen áll – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz világranglista tenisz WTA világranglista Onsz Dzsabur Fucsovics Márton ATP világranglista

Tenisz: Serena Williams a berlini torna győztesével melegít Wimbledonra

2022-06-20 20:24:17

A 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williams a tunéziai Onsz Dzsaburral indul párosban az eastbourne-i füves pályás teniszversenyen, így készül a jövő hétfőn rajtoló wimbledoni viadalra – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Eastbourne Serena Williams Onsz Dzsabur

Tenisz: Dzsabur és Bencic jutott döntőbe Berlinben

2022-06-18 17:54:35

Az első helyen kiemelt tunéziai Onsz Dzsabur és az olimpiai címvédő Belinda Bencic vívja a finálét a 757 ezer euró (300 millió forint) összdíjazású berlini füves pályás női tenisztornán – írja az MTI.

Onsz Dzsabur Berlin Belinda Bencic

Tenisz: Dzsabur és Gauff küzdenek meg egymással a berlini döntőért

2022-06-17 19:41:40

Az első helyen kiemelt tunéziai Onsz Dzsabur bejutott az elődöntőbe a berlini füves pályás női tenisztornán – írta az MTI.

tenisz WTA Berlin Onsz Dzsabur

Roland Garros: kiesett Thiem, Dzsabur, először nyert Auger-Aliassime

2022-05-22 14:13:03

Hiába vezetett az első szett után Onsz Dzsabur, 3:6, 7:6 (7–4), 7:5-re kikapott a lengyel Magda Linette-től a francia nemzetközi teniszbajnokság első fordulójában. A férfiaknál a hosszú idő után visszatérő Dominic Thiem három szettben, 6:3, 6:2, 6:4-re kikapott a bolíviai Hugo Dellientől, míg Alexander Zverev sima, 6:2, 6:4, 6:4-es győzelmet aratott az osztrák Sebastian Ofner ellen. Auger-Aliassime pályafutása első győzelmét szerezte meg a Roland Garroson.

tenisz Roland Garros Onsz Dzsabur Dominic Thiem

Tenisz: Djokovics megszerezte a 87. trófeáját Rómában

2022-05-15 18:20:20

A világelső Novak Djokovics nyerte meg a római salakpályás tenisztorna férfiversenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt, míg a nőknél a világelső lengyel Iga Swiatek megvédte a címét.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Onsz Dzsabur Novak Djokovics Iga Swiatek ATP Róma

Tenisz: Alcaraz már hatodik, Valkusz nagy ugrása a világranglistán

2022-05-09 10:53:12

A madridi bajnok Carlos Alcaraz már a hatodik a férfi teniszezők világranglistáján, amelyen a legjobb magyarként Fucsovics Márton két helyet rontva az 52. A nőknél Onsz Dzsabur három helyet javítva a hetedik a világranglistán.

tenisz-világranglista tenisz világranglista Valkusz Máté Onsz Dzsabur Carlos Alcaraz

Tenisz: Alcaraz döntős Madridban, legyőzte a világelsőt

2022-05-07 20:09:35

Nagyon szoros mérkőzésen, 6:7 (5–7), 7:5, 7:6 (7–5)-re Carlos Alcaraz legyőzte a világelső Novak Djokovicsot, így ott lesz a madridi salakpályás mesterverseny döntőjében. A nők fináléját a tunéziai Onsz Dzsabur nyerte meg.

tenisz WTA Madrid Onsz Dzsabur Novak Djokovics Carlos Alcaraz ATP Madrid

Távolról indultak, messzire jutottak – 10 különleges szezont futó teniszező 2021-ből