Találatok a Olasz Nagydíj címkére

Találatok száma: 496

F1: egyelőre nem létezik tökéletes ellenszer a rajtrácskáoszra

2022-09-17 09:48:16

Az F1-hez méltatlan helyzetet teremtett Monzában a rengeteg rajtbüntetés, mert órákkal az időmérő után még a pilóták sem tudták, honnan indulnak a futamon. Egyelőre nem látszik megoldás.

Red Bull Olasz Nagydíj Monza Formula–1 F1 Colton Herta

F1: Leclerc, a meghámozott banán; Hamiltonnál előtörtek a rossz emlékek

2022-09-12 16:04:27

Nem talált legyőzőre a Formula–1-es Olasz Nagydíjon sem Max Verstappen, aki egyhuzamban ötödik győzelmét aratta idén. A mezőny egyébként kissé átalakult a monzai futamra, ugyanis a vakbélgyulladásában is a pozitívumot kereső Alexander Albon autóját Nyck de Vries vezethette. A holland pilóta pontszerző helyen debütált a királykategóriában, majd nem tudott egyedül kiszállni az autóból a verseny után. A Ferrari különleges festéssel készült hazai nagydíjára, ám a maranellóiak még ezzel is megihlették a mémkészítőket. A furcsán véget érő Olasz GP rossz emlékeket hozott elő Lewis Hamiltonból.

Williams Olasz Nagydíj Nyck de Vries Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Albon lélegeztetőgépre került a vakbélműtét után; jobban van

2022-09-12 16:17:22

A Formula–1-es Williams thaiföldi versenyzőjénél, Alexander Albonnál a vakbélműtétet követően lépett fel nem gyakori szövődmény, ami légzési elégtelenséghez vezetett. A versenyző már elhagyhatta az intenzív osztályt.

Williams Olasz Nagydíj Formula–1 F1 Alexander Albon

F1: Több tapasztalatra és jobb munkára lenne szükség – Binotto az FIA-ról

2022-09-11 18:20:20

Max Verstappen győzelmével ért véget a Formula–1-es Olasz Nagydíj. A monzai futam nem éppen megszokott befutót hozott, ami miatt a Red Bullnál és a Ferrarinál sem éppen elégedettek. Christian Horner szerint a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) szakemberei nem tartják magukat ahhoz, amiben korábban megállapodtak a csapatokkal, ahogyan Mattia Binotto is kemény szavakkal illette a döntéshozókat. Verstappent nem különösebben zavarta, ahogyan véget ért a verseny, míg a debütáló futamán pontot szerző Nyck de Vries úgy érzi, mindent úgy csinált ezen a hétvégén, hogy ez ülést érjen a számára 2023-ra.

Red B Olasz Nagydíj Nyck de Vries Mercedes Max Verstappen Mattia Binotto

F1: Max Verstappen nyerte meg az Olasz Nagydíjat

2022-09-11 14:50:03

Max Verstappen idénybeli 11. futamgyőzelmét aratta a Formula–1-es Olasz Nagydíjon. A hetedik helyről rajtoló címvédő mögött a Ferrari hazai futamán a pole pozícióból induló Charles Leclerc ért célba, a dobogóra még George Russell állhatott fel a biztonsági autó mögött véget érő viadalt követően.

Olasz Nagydíj Monza Formula–1 F1

Verstappen Monzában is nyert, és újabb lépést tett második vb-címe felé

2022-09-11 10:46:15

F2: Vips és Daruvala győzelme, Drugovich bajnoki címe Monzában

2022-09-11 11:25:06

Már az utolsó előtti forduló sprintfutamán bebiztosította bajnoki címét Felipe Drogovich a Formula–2-ben. A monzai versenyhétvégén egyébként Jüri Vips és Jehan Daruvala aratott győzelmet, ám a legelégedettebb versenyző a mezőnyben mindenképp Drogovich lehet.

Olasz Nagydíj Monza Formula–2 Felipe Drugovich

F3: izgalmas futamon szerezte meg Martins a bajnoki címet

2022-09-11 08:45:09

Zane Maloney nyerte meg a Formula–3 olaszországi versenyhétvégéjének főfutamát. A dobogóra még Oliver Bearman és Jak Crawford állhatott fel, Tóth László a 20. pozícióban zárta az idény utolsó versenyét. Bár a piros zászlóval véget érő futam legvégén Victor Martins-t megbüntették, a 2022-es bajnoki cím a francia versenyzőé lett.

Victor Martins Tóth László Olasz Nagydíj Monza Formula–3

F1: Verstappen tizenöt kör után vezetni fog – Russell

2022-09-10 17:25:12

Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót a Formula–1-es Olasz Nagydíj időmérőjén, így ő várhatja az élről a piros lámpák kialvását. A monacói bízik benne, hogy sikerül megismételnie a 2019-es sikert, de a második helyről induló George Russell szerint Max Verstappen a favorit, és a megérzése szerint a holland már a 15. körben vezetni fog. A beugró Nyck de Vries eközben kissé csalódott, miután egy félrenyomott gomb miatt vesztette el az autót a 4-es kanyarban.

időmérő Williams Red Bull Olasz Nagydíj Mercedes Max Verstappen

F1: Charles Leclerc-é a pole pozíció Monzában

2022-09-10 14:49:55

Charles Leclerc (Ferrari) szerezte meg a pole pozíciót a Formula–1-es Olasz Nagydíjon. Mellőle George Russell (Mercedes) rugaszkodhat el, a második sorból Lando Norris (McLaren) és Max Verstappen (Red Bull) indulhat, míg az ötödik rajhelyet Daniel Ricciardo (McLaren) foglalhatja el a büntetések után.

időmérő Olasz Nagydíj Formula–1 F1

Leclerc-nél nem volt gyorsabb Monzában; De Vries a top 10-ből rajtolhat

2022-09-10 14:31:11

Olasz Nagydíj F1 időmérő Formula–1

F1: Max Verstappen a leggyorsabb az utolsó edzésen

2022-09-10 13:46:50

Max Verstappen (Red Bull) zárt az élen a Formula–1-es Olasz Nagydíj harmadik szabadedzésén. Mögötte Charles Leclerc (Ferrari) és Sergio Pérez (Red Bull) következett, míg az első ötöst Carlos Sainz Jr. (Ferrari) és Fernando Alonso (Alpine) tette teljessé.

szabadedzés Olasz Nagydíj Formula–1 F1

F1: Albon kórházba került, De Vries debütál Monzában

2022-09-10 12:49:53

Vakbélgyulladás miatt nem vesz részt a monzai versenyhétvége hátralévő részében Alexander Albon. A thaiföldi versenyzőt Nyck de Vries helyettesíti, aki ezzel első Formula–1-es versenyét teljesítheti az Olasz Nagydíjon.

Williams Olasz Nagydíj Nyck de Vries F1 Alexander Albon

Verstappen tört az élre Monzában; Albont De Vries váltotta

2022-09-10 12:23:42

F3: Colapinto nyert, Martins újabb lépést tett a bajnoki cím felé

2022-09-10 10:49:18

Franco Colapinto aratott győzelmet a Formula–3 olaszországi versenyhétvégéjének sprintfutamán. A dobogóra még Oliver Bearman és Caio Collet állhatott fel, a tizedikként célba érő Victor Martins minimálisan növelni tudta előnyét a bajnoki tabella élén. Tóth Lászlót a 22. helyen intette le a kockás zászló Monzában.

Tóth László Olasz Nagydíj Monza Formula–3

F1: Verstappen nem aggódik a Ferrari tempója miatt

2022-09-09 18:11:31

Noha a Ferrari volt a leggyorsabb a Formula–1-es Olasz Nagydíj péntekjén, mégis az öt rajthelyes büntetést kapó Max Verstappen tűnt a legmagabiztosabbnak. A Mercedes eközben nem teljesített túl erős napot, s George Russell érzései szerint a két szabadedzés között inkább hátrafelé lépdelt.