Találatok a New_Jersey_Devils címkére

Találatok száma: 43

„Egyszer fent, egyszer lent”: zuhanórepülésbe kezdett a New Jersey

2009-04-06 04:00:23

Kiadós verést szenvedett el az észak-amerikai jégkorong-bajnokság (NHL) 169. játéknapján a New Jersey Devils. Az Ördögök a Pittsburgh Penguins otthonában kaptak ki 6–1-re, a mélyrepülésben lévő gárda sorozatban hatodik vereségét könyvelhette el.

alapszakasz New_Jersey_Devils Pittsburg Penguins

NHL: Brodeur 3-4 hónapig nem játszhat könyökműtéte után

2008-11-11 04:00:30

Csütörtökön műtik meg Martin Brodeur sérült bal könyökét, és az operáció után várhatóan 3-4 hónap múlva térhet vissza a jégre a New Jersey Devils kapusa.

Martin Brodeur New_Jersey_Devils

Három ligarekordot dönthet meg a szezonban a Devils kapuszsenije

2008-10-13 04:00:29

A legtöbb alapszakasz-mérkőzés kapusként, a legtöbb, kapus által nyert meccs, no meg a legtöbb shutout: három olyan NHL-rekord, amit csak a legnagyobb klasszisoknak van esélyük megközelíteni. Martin Brodeur, a New Jersey Devils jégkorongcsapatának klasszisa a liga 2008–09-es szezonjában mindhármat megdöntheti, túlszárnyalva példaképe, Patrick Roy, valamint a szintén legendás Terry Sawchuk csúcsait. És mindehhez „csak” a szokásos teljesítményét kell hoznia…

New_Jersey_Devils Martin Brodeur

Az utolsó mérkőzésen bukta el a főcsoportelsőséget a Penguins

2008-04-11 00:00:22

A rájátszás összes helye elkelt már az észak-amerikai profi jégkorongliga utolsó játéknapja előtt, így a mai mérkőzések már „csak” a helyezkedésről szóltak. A Pittsburgh philadelphiai vereségével az így főcsoportgyőztes Montreal mögé szorult, igaz, pihentette legjobbját. A New Jersey és a NY Rangers, valamint a Minnesota és a Colorado az utolsó játéknap után a rájátszás első körében is találkozik.

New York Rangers Pittsburgh_Penguins

Hetedszer nyert az idei szezonban a Rangers a Devils ellen

2008-04-01 00:00:21

A New York Rangers az idei szezonban hetedszer győzte le a New Jersey Devilst, Nigel Dawes a harmadik harmad végén szerezte meg a nyertes gólt. A Buffalo Sabres csak Derek Roy szétlövésben szerzett találatával tudta legyőzni az Ottawa Senatorst. A Toronto Maple Leafs idén sem lesz ott a rájátszásban, ez már a harmadik év sorozatban, hogy nem sikerül bejutniuk.

New_Jersey_Devils

A Pittsburgh alaposan kitömte a New Jersey-i "ördögöket"

2008-03-27 00:00:21

Az észak-amerikai jégkorong-bajnokság (NHL) legutóbbi, 163. játéknapján az utolsó harmadbeli káprázatos játékával (5–0) a Pittsburgh 7–1-re kiütötte a New Jersey-t, és ezzel megelőzte a táblázaton.

New_Jersey_Devils Pittsburgh_Penguins

A Detroit Red Wings jutott be elsőként a liga rájátszásába

2008-03-18 00:00:32

Mindkét főcsoport éllovasa sikerrel vette az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) alapszakaszának 154. játéknapját, a keleti első New Jersey Devils szétlövésben verte meg a Minnesota Wildot, míg a nyugati első Detroit Red Wings 5–3-ra győzött a Dallas Stars ellen.

Detroit Red Wings

A New Jersey Devils ismét alulmaradt a Montreallal szemben

2008-03-16 00:00:27

A Montreal Canadiens másfél hét alatt másodszor verte meg nagy riváilsát a New Jersey Devilst az NHL 153. játéknapján. Az eddig gyengélkedő Lightning gólzáporos meccsen verte az Islanderst, míg a bajnok Anaheim kikapott a Phoenixtől.

Montreal Canadiens New_Jersey_Devils

NHL: a New Jersey Devils megőrizte első helyét keleten

A New Jersey Devils idegenben győzte le 2–1-re a Toronto Maple Leafs csapatát, így megtartotta első helyét a Keleti főcsoport táblázatán.

alapszakasz

A Toronto elleni sikerrel a Devils megőrizte első helyét Keleten

2008-03-13 00:00:29

A New Jersey Devils idegenben győzte le 2–1-re a Toronto Maple Leafs csapatát, így megtartotta első helyét a Keleti főcsoport táblázatán. A forduló másik nagy meccsén a Colorado Avalanche fogadta a Dallas Starst, a hazaiak izgalmas meccsen győztek 3–1-re.

NHL: nehezen nyert a New Jersey a Tampa ellen

2008-03-15 00:00:33

Alaposan megszenvedett a New Jersey a Tampa Bay ellen. A hazaiak győztes gólja csak a hosszabbítás ötödik percében született meg. Nyugaton a rájátszásért küzdő Nashville idegenben verte a Calgaryt.

Patrik Elias gólja jelentette a „hirtelen halált” a Tampának

2008-03-12 00:00:34

New_Jersey_Devils San Jose Sharks

NHL: nyert a Montreal Canadiens a New Jersey Devils ellen

2008-03-09 00:00:29

Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság alapszakaszának 142. játéknapján hazai pályán szenvedett meglepő vereséget a Nyugati főcsoport 3. helyén álló Dallas a 9. Nashville-től. A keleti rangadón pedig a főcsoportot vezető Montreal megverte a közvetlen üldözőjét, a New Jersey Devilst.

alapszakasz Montreal Canadiens

Főcsoport-rangadót nyert a Montreal a New Jersey ellen

2008-03-06 00:00:29

Folytatta kiváló szereplését a Montreal, miután a Buffalo 6–2-es legyőzése után a főcsoport-rivális New Jerseyt is két vállra fektette. A keleti listavezetőn kívül hazai jégen tudott győzni a Boston, az Ottawa, a Carolina és a Colorado is. A legnagyobb arányú vendégsikert a Philadelphia aratta New Yorkban.

alapszakasz

Washingtonban győzött, és ezzel élre ugrott keleten a New Jersey

2008-02-29 00:00:30

Hét mérkőzést rendeztek az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) alapszakaszának 136. játéknapján. Három mérkőzésen vendégsiker született, a San José szétlövés, a New Jersey Devils pedig hosszabbítás után diadalmaskodott.

Ismét a New Jersey Devils nyerte az Ottawa Senators elleni rangadót

2008-02-21 00:00:30

Az Ördögök már 3-0-ra is vezettek Ottawában, a hazaiak még szépítettek, de egyenlíteni már nem tudtak, így négy napon belül a Devils már másodszor győzte le a Szenátorokat. Mindkét new yorki alakulat nyert hazai pályán, méghozzá fölényesen. Gólgazdag meccsen diadalmaskodott a Carolina Hurricanes, hosszabbítás döntött Torontóban és Nashville-ben.

Ottawa Senators

Nagy csata New Jerseyben, az Ördögök legyőzték a Szenátorokat

2008-02-18 00:00:29

Dustin Byfuglien, a Chicago Blackhawks huszonkét éves jobbszélsője három percen belül duplázott a Columbus Blue Jackets otthonában, csapata pedig szinte a földbe döngölte a vendéglátókat. A New Jersey Devils hosszabbításban vívta ki a győzelmet az Ottawa Senators ellen, a Montreal Canadiens Folridában diadalmaskodott.

alapszakasz

Ryan Carter két góljával nyert a bajnok Anaheim New Jerseyben

2008-02-13 00:00:30

Az első harmadban szerzett két Ryan Carter-gólnak köszönhetően hozta el a két pontot New Jerseyből az Anaheim Ducks csapata az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság alapszakaszának 119. játéknapján. Hosszabbítás után győzött a San Jose Sharks, szétlövésekkel gyűjtötte be a két pontot a Boston Bruins. A Hurricanes az élre került a Délkeleti divízióban.

Anaheim Ducks

Iparkodik a rájátszásra hajtó Buffalo, szétlövéssel verték a Devilst

2008-02-11 00:00:27

A Buffalo Sabres utóbbi hat meccséből ötödiket nyerte meg a New Jersey Devils ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján. Ezzel óriási versenyfutásban vannak a "Szablyások" a Bostonnal a főcsoport nyolcadik rájátszást érő helyéért. Alekszander Ovecskin 46. gólját szerezte a Washingtonban. Az Edmonton otthon, a Colorado idegenben nyert simán.

Buffalo Sabres

Négy gólt lőve, a hosszabbításban nyert a New Jersey és a Phoenix

2008-02-09 00:00:30

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 115. játéknapján három összecsapást rendeztek. Ezek közül kettő 3-3-s hatvan percet követően csak a hosszabbításban dőlt el: a New Jersey Devils a Pittsburgh ellen otthon, a Phoenix a Colorado ellen idegenben tudott nyerni. Az Oilers Edmontonban ötöt vágva nullázta le a Calgaryt, a hazaiak kapujában Mathieu Garon 24 lövést védett.