Találatok a Myrto Uzuni címkére

Találatok száma: 101

Felkészülés: Grifo duplázott, Mancini 16 éves újoncot avatott

2022-11-16 22:49:18

Válogatott felkészülési mérkőzésen a tartalékos olaszok győzni tudtak Albániában, csereként pályára lépett a 16 éves újonc, Simone Pafundi, de a győzelmet beárnyékolja Sandro Tonali súlyosnak tűnő sérülése. Nyertek a bolgárok Cipruson, Gibraltár hosszú idő után ízlelte meg a győzelem édességét, Algéria nem bírt odahaza Malival.

olasz válogatott felkészülés Olaszország Myrto Uzuni Fradi Ferencváros

Granada: Uzuni jó formája szerződéshosszabbítást ért

2022-10-23 21:46:51

A spanyol labdarúgó-bajnokság másodosztályában szereplő Granada szerződést hosszabbított kiváló formában lévő támadójával, Myrto Uzunival – tudtuk meg a klub honlapjának vasárnapi közleményéből.

Myrto Uzuni Granada

Videó: a korábbi Fradi-kedvenc parádés gólt szerzett

2022-10-15 15:13:17

Két góllal és egy gólpasszal segítette 5–0-s győzelemhez a Granadát a Ferencváros korábbi labdarúgója, Myrto Uzuni a Sporting Gijón ellen a spanyol másodosztály (Segunda División) 10. fordulójának csütörtöki játéknapján. Az albán támadó csapata második gólját fejjel szerezte, majd az 50. percben egy jobb oldali beadást gyönyörűen, ollózó mozdulattal lőtt a kapuba.

spanyol labdarúgás Myrto Uzuni Granada

La Liga 2: Uzuni értéke közel a duplájára nőtt, már csak ketten előzik meg

2022-09-29 12:42:52

A spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (La Liga 2) szereplő Granada Ferencvárosi TC-ből szerződtetett támadójának, Myrto Uzuninak az értéke az elmúlt napokban hárommillió euróról ötre nőtt a Transfermarkton, s ezzel jelen állás szerint holtversenyben a liga harmadik legértékesebb játékosa.

spanyol foci Myrto Uzuni La Liga 2 FTC

NL: Uzuniék vezettek, de kikaptak Izraeltől

2022-06-10 19:14:59

Kora esti mérkőzéseket is rendeztek a labdarúgó Nemzetek Ligájában, a C-liga 3. csoportjában és a D-liga 1. csoportjában: a szlovákok nyögvenyelősen, 1–0-ra győztek Azerbajdzsánban, míg Lettország fordított és 4–2-re megverte Moldovát. Este a Ferencváros korábbi játékosával, Myrto Uzunival felálló Albánia vezetett, de kikapott Izraeltől.

szlovák válogatott lett válogatott azeri válogatott Vladimír Weiss Szlovákia Nemzetek Ligája

La Liga: Myrto Uzuniék ikszeltek, kiestek az élvonalból

2022-05-22 19:09:10

A Granada a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 16. helyéről vágott neki vasárnap a La Liga utolsó, 38. fordulójának, amelyben 0–0-s döntetlenre futotta erejéből az Espanyol ellen. Az FTC korábbi játékosát, Myrto Uzunit is foglalkoztató klub ezzel az eredménnyel kiesett az élvonalból, mivel a Mallorca és a Cádiz is győzött, és megelőzte.

spanyol foci Myrto Uzuni Mallorca La Liga Granada Getafe

La Liga: Uzuni gólt lőtt, kiesési helyosztót nyert a Granada

2022-05-07 14:23:23

A Granada 6–2-re megverte idegenben a Mallorcát a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában, ezzel elmozdult a kiesőzónából. A vendégek ötödik gólját az FTC korábbi játékosa, a csereként beálló Myrto Uzuni szerezte, akinek ez volt az első találata a La Ligában.

Myrto Uzuni Mallorca La Liga Granada

La Liga: a 92. percben mentett pontot a Granada

2022-05-01 18:13:34

Az utolsó pillanatokban mentett meg egy pontot a Granada a Celta Vigo ellen a spanyol labdarúgó La Liga 34. fordulójában.

Myrto Uzuni La Liga Granada Celta Vigo

FTC: Myrto Uzuni üzent a bajnoki cím elhódítása után

2022-04-28 09:51:54

Mint ismert, megvédte a bajnoki címét a Ferencváros, amely a labdarúgó NB I 29. fordulójában odahaza 2–1-re legyőzte az Újpestet. Ugyan a közönségkedvenc Myrto Uzuni a téli átigazolási időszakban a Granada kedvéért elhagyta az FTC-t, de az albán válogatott támadó nem felejtette el korábbi klubját, videoüzenetben gratulált az újabb elsőséghez.

labdarúgó NB I NB I Myrto Uzuni Fradi Fernando Gorriarán Ferencváros

La Liga: Uzuni csapata pontot szerzett az Atlético otthonában

2022-04-20 16:48:00

Az Atlético Madrid gól nélküli döntetlenre végzett hazai pályán a Granadával a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójának szerdai játéknapján.

Myrto Uzuni La Liga Granada Atlético Madrid

La Liga: Uzuniék hatgólos meccsen kaptak ki a Sevillától

2022-04-08 18:25:32

A Sevilla 4–2-re legyőzte hazai pályán a Granadát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójának nyitó mérkőzésén pénteken.

Sevilla Myrto Uzuni La Liga Granada

La Liga: ötgólos őrület, Uzuniék fontos három pontot szereztek

2022-03-19 14:49:35

A Granada fordulatos mérkőzésen 3–2-re legyőzte idegenben az Alavést a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában.

Myrto Uzuni La Liga Granada Alavés

La Liga: megúszta a Valencia kapusa…; Uzuniék újra kikaptak

2022-03-12 17:09:41

Myrto Uzuni együttese, a Granada 1–0-ra kikapott hazai pályán az Elchétől a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában. A Valencia gól nélküli döntetlent játszott idegenben a Getaféval, a Villarreal 1–0-ra nyert otthon a Celta Vigo ellen.

Villarreal Valencia Myrto Uzuni La Liga Granada Elche

La Liga: Uzuni beadásából öngól lett, de így is nyert a Valencia

2022-03-05 15:24:52

Gól nélküli első félidőt követően a Valencia hazai pályán 3–1-re legyőzte a Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának szombati játéknapján. Az Espanyol a Getafe 2–0-s legyőzésével elkönyvelte idei első bajnoki győzelmét, és az Osasuna is hazai sikerrel tudta le a szombati programot.

Villarreal Valencia Osasuna Myrto Uzuni La Liga Granada

La Liga: Uzunit becserélték, összehozott egy büntetőt és majdnem kiállították – videó

2022-02-19 14:46:13

Nem éppen azzal tűnt ki Myrto Uzuni a La Liga 25. fordulójában, a Granada Villarreal (1–4) elleni bajnokiján, mint amit az NB I-ben megszokhattunk tőle: az albán támadót a 13. percben cserélték be, majd bő húsz perc elteltével összehozott egy tizenegyest – amit gólra is váltott Arnaut Danjuma –, s csak a VAR-nak köszönheti, hogy piros lap helyett sárgát kapott.

spanyol labdarúgás spanyol foci Villarreal Myrto Uzuni La Liga Granada

A közönségkedvenc, a ragadozó és a szikla – a Fradi új szerzeményei

2022-02-16 13:59:52

Mint ismeretes, a Ferencváros labdarúgócsapata a hazai átigazolási időszak utolsó napjaiban négy új, a szurkolók nagy része számára vélhetően ismeretlen játékost szerződtetett. Megnéztük az InStat Sport mutatóit – mit lehet tudni a számok nyelvén az Anderson Esiti, Carlos Auzqui, Marquinhos és Pászka Lóránd alkotta négyesről.

magyar átigazolás Pászka Lóránd NB I Myrto Uzuni Marquinhos Ferencváros

La Liga: a Marca is dicsérte Uzunit a Real elleni meccs után

2022-02-08 04:13:10

A Ferencvárostól igazolt Myrto Uzuni rögtön kezdőként kapott lehetőséget a Real Madridtól 1–0-s vereséget szenvedő Granada labdarúgócsapatában.

Real Madrid Myrto Uzuni La Liga Granada

La Liga: Asensio góljával nyert a Real Uzuniék ellen

2022-02-06 22:59:19

Uzuni nagy helyzete kimaradt, győzött a Real Madrid

2022-02-06 20:22:25

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A spanyol La Liga 23. fordulójában a Real Madrid Marco Asensio hatalmas góljával 1–0-ra győzött a Myrto Uzunival a kezdőcsapatban felálló Granada ellen.

FTC: Uzunit drágábban is eladhatták volna, de nem csak a pénz számít