Találatok a Milák Kristóf címkére

Találatok száma: 416

Úszó Eb: Milák megvédte címét száz pillangón, és ez a lényeg – Sós

2022-08-14 22:20:31

Mosolygósan értékelt Sós Csaba a római Európa-bajnokság negyedik napjának estéjén.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás interjú Sós Csaba Milák Kristóf

Úszó Eb: Kicsit megreccsentem – Milák Kristóf

2022-08-14 20:33:23

Mint arról beszámoltunk, Milák Kristóf 100 méter pillangóúszásban aranyérmet szerzett, míg a férfi 4x100-as gyorsváltóval a második helyet szerezte meg. Két úszása között azonban a 200 méteres gyorsúszás középdöntőjében a tizedik legjobb idővel kiesett. A mozgalmas estét követően az úszó a Nemzeti Sportnak értékelt.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Milák Kristóf

Úszó Eb: ezüstérmet szerzett a 4x100-as férfi gyorsváltónk

2022-08-14 19:02:06

Férfi 4x100-as gyorsváltónk (Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Mészáros I Dániel, Milák Kristóf összetételű kvartett) nagyot hajrázva ezüstérmet szerzett a római úszó Európa-bajnokságon.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Szabó Szebasztián Németh Nándor Mészáros Dániel

Úszó Eb: Németh és Milák is lemarad a 200 gyors döntőjéről

2022-08-14 18:19:51

Németh Nándor és Milák Kristóf sem jutott be a 200 méteres gyorsúszás döntőjébe a római Európa-bajnokságon, időeredményük a 9. és a 10. helyhez volt elég.

úszó Eb Németh Nándor Milák Kristóf úszó Európa-bajnokság úszás

Úszó Eb: Milák aranyérmes 100 pillangón, Kós negyedik lett

2022-08-14 17:47:58

Milák Kristóf az esélyeknek megfelelően aranyérmes lett 100 méter pillangón a római úszó Európa-bajnokságon, míg Kós Hubert egyéni csúcsot úszva negyedik lett.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Milák Kristóf Kós Hubert

Úszó Eb: a legjobb idővel döntős a 4x100-as férfi gyorsváltó

2022-08-14 11:41:08

Férfi 200 gyorson Milák Kristóf és Németh Nándor folytathatja a mieink közül, női 1500 gyorson Mihályvári-Farkas Viktória jutott be a döntőbe, és finalista a férfi 4x100-as gyorsváltónk is, mégpedig a legjobb idővel.

úszó Eb Szabó Szebasztián Róma Németh Nándor Mészáros II Dániel Márton Richárd

Úszó Eb: Igazán motiváló személyiség vagyok, nem? – Milák Kristóf

2022-08-14 09:45:34

Ahogy azt vártuk, nagy csatát hozott a férfi 100 méteres gyorsúszás döntője: a román Popovici világcsúccsal nyert, Milák országos rekorddal ezüstérmet szerzett.

úszó Eb úszás Milák Kristóf David Popovici 100 méter

Úszó Eb: Milák ezüstérmes 100 gyorson, Popovici világcsúccsal nyert

2022-08-13 17:59:59

Milák Kristóf a második helyen végzett a férfi 100 méter gyors döntőjében a római Európa-bajnokságon, Németh Nándor az ötödik helyen ért célba. Az aranyérmes David Popovici világcsúccsal győzött.

úszó Eb úszás Németh Nándor Milák Kristóf David Popovici

Úszó Eb: Milák és Németh is döntős férfi 100 gyorson

2022-08-12 17:50:21

Milák Kristóf és Németh Nándor is bejutott a döntőbe a római úszó Európa-bajnokság férfi 100 méteres gyorsúszásában.

úszó Eb úszás Németh Nándor Milák Kristóf

Úszó Eb: Telegdy Ádám nem jutott tovább 200 háton

2022-08-12 10:29:13

Két újdonsült Európa-bajnokunk is korán kelt pénteken, hiszen a római Európa-bajnokság második napjának délelőttjén került sor a 100 gyors előfutamaira, ahol rajtkőre lépett Milák Kristóf és Németh Nándor, az aranyérmes 4x200-as gyorsváltó két tagja, valamint az újonc Mészáros I Dániel. A két bajnok kvalifikálta magát az esti középdöntőbe.

úszó Eb úszás Telegdy Ádám Róma Németh Nándor Milák Kristóf

Úszó Eb: aranyérmes a férfi 4x200-as gyorsváltó!

2022-08-11 17:52:15

Aranyérmes a Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs, Milák Kristóf összetételű 4x200-as férfi gyorsváltó a Rómában zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki, nyitó napján! A kvartett ezzel megszerezte a magyar úszósport 100. Eb-győzelmét!

úszó Eb úszás Róma Németh Nándor Mészáros II Dániel Márton Richárd

Rekordok a medencében – magyar úszóvilágcsúcsok Halmay Zoltántól Milák Kristófig

2022-08-02 20:42:48

Versenyzőink nagymedencés világrekordjai egyéniben és váltóban 1905 és 2022 között.

világcsúcs Székely Éva Rózsa Norbert Milák Kristóf Képes Sport Hosszú Katinka

Úszó Eb: Milák a pillangó mellett gyorson is rajtkőre áll

2022-07-21 16:44:22

Kedvenc versenyszámai mellett 100 és 200 méter gyorson is megméreti magát az augusztus 11-én rajtoló római Európa-bajnokságon Milák Kristóf olimpiai és háromszoros világbajnok úszó, a 100 és 200 méter pillangó Eb-címvédője.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Milák Kristóf Hosszú Katinka

Kép: Novák Katalin Milák Kristóf sapkáját vitte ajándékba

2022-07-16 13:56:28

Novák Katalin köztársasági elnök a júniusban, Budapesten két világbajnoki címet is nyerő Milák Kristóf úszósapkájával kedveskedett szlovéniai látogatása során Borut Pahor szlovén államfőnek.

Novák Katalin Milák Kristóf Borut Pahor

Vizes vb: Néha kénytelen vagyok nevelni magamat – Milák Kristóf

2022-07-04 23:51:08

Két aranyéremmel, és a kétszáz pillangó világcsúcsával zárta a hazai úszó-vb-t, és ezúttal lehetőséget adott a hosszabb beszélgetésre is az úszósport egyik klasszisa.

úszás vizes vb 2022 vizes vb Milák Kristóf

Vizes vb: Ha a miniszterelnök úr 10 percet várt Milákra, akkor a 23 is normális – Wladár

2022-07-04 15:10:37

Hétfőn délelőtt a hazai vizes világbajnokságot lezáró sajtótájékoztatót tartottak a Duna Arénában többek közt a Magyar Úszószövetség, egyszersmind a szervezőbizottság elnöke, Wladár Sándor és az úszó vb-n 100 és 200 pillangón is aranyérmes úszó, Milák Kristóf részvételével. Utóbbi egyébként késett az eseményről, amire az elnök tréfásan reagált. Nézze meg Wladár beszédét az NSO Tv videjóban!

úszás vizes vb 2022 videó Wladár Sándor Vizes vb NSO Tv

Sportrádió: Ennél jobbat Spielberg sem rendez – Sós Csaba

2022-06-28 23:35:08

Sós Csaba, a medencés úszóválogatott szövetségi kapitánya volt a Sportrádió Hazafutás című műsorának legutóbbi vendége, aki a budapesti vizes vb kapcsán beszélt Szegő Tibor műsorvezetővel Milák Kristófról, Hosszú Katinkáról, a váltókról, az újoncokról és az összes magyar indulóról.

vizes vb 2022 vizes vb Sós Csaba Sportrádió Milák Kristóf Hosszú Katinka

Vizes vb: Magyarország a hetedik az úszás éremtáblázatán

2022-06-25 20:38:09

Magyarország Milák Kristóf két aranyérmének köszönhetően a hetedik helyen zárt a budapesti vizes világbajnokság medencés úszásának éremtáblázatán. Az első helyen a 17 aranyérmet, s összesen 45 érmet szerző, ezzel saját vb-rekordját megdöntő Egyesült Államok végzett Ausztrália, Olaszország és Kanada előtt. Más nemzet nem gyűjtött két aranyéremnél többet. Németország aranyérem nélkül, három ezüsttel zárt a 12. helyen. A Duna Arénában 19 ország szerzett érmet, 2001 óta ez a legkisebb létszám a vb-ken.

éremtáblázat vizes vb Milák Kristóf Duna Aréna

Vizes vb: Kristófban benne van a világcsúcs százon is – Sós Csaba

2022-06-25 08:45:51

Milák Kristóf Budapesten a második, összességében a harmadik világbajnoki címét szerezte meg – pénteken 100 pillangón nyert a Duna Arénában. Teljesítményét az úszók szövetségi kapitánya és edzői is véleményezték.